سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

انجام عملیات راهداری تابستانی در شهرستان نمین - خبر

 

 

انجام عملیات راهداری تابستانی در شهرستان نمین

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نمین از انجام عملیات راهداری تابستانی در محورهای ارتباطی این شهرستان خبر داد.

انجام عملیات راهداری تابستانی در شهرستان نمین

 بهرام سرش خیاوی در بازدید از جاده‌های حوزه استحفاظی این شهرستان اظهار کرد: با توجه به فرا رسیدن فصل تابستان و پرتردد شدن جاده‌ها به خصوص در مسیر گردنه حیران واقع در محور نمین‌ ـ آستارا و جلوگیری از وقوع هرگونه تصادفات احتمالی عملیات ویژه راهداری توسط این اداره در حال انجام است.

وی تصریح کرد: راه و شهرسازی نمین با توجه به راهبری ایمن وسایل نقلیه نسبت به شستشوی کلیه علائم نصب شده در محور اردبیل ـ آستارا حدفاصل پاسگاه پلیس راه تا آق‌چای به طول 40 کیلومتر اقدام کرده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نمین به نصب و بازسازی حدود دو هزار و 500 عدد تابلو و علائم در این محور اشاره کرد و گفت: علاوه بر این تعداد 25 عدد تابلوی بال کبوتری فسفری، 30 عدد مسیرنما، 15 عدد مسیرنمای پل و همچنین تعداد 650 عدد چشم گربه‌ای در نقاط حساس و حادثه‌ساز نصب شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، وی  با اشاره به بازسازی و مرمت سوله نمک این شهرستان بیان کرد: به منظور ذخیره‌سازی نمک و حفظ آن از صدمات نزولات جوی این اداره انبار سوله نمک واقع در راهدارخانه گردنه حیران با صرف هزینه‌ای بالغ بر 60 میلیون تومان مرمت و بازسازی شد.