جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

انتقال فرهنگ ولایتمداری و مقاومت سرلوحه برنامه های صداوسیما - خبر

 

 

انتقال فرهنگ ولایتمداری و مقاومت سرلوحه برنامه های صداوسیما

مدیرکل صداوسیمای مرکز اردبیل در جلسه هماهنگی برنامه های دهه مبارک فجر گفت: انتقال فرهنگ ایثار، مقاومت، شهادت و ولایتمداری سرلوحه کارهای صداوسیما به ویژه در ایام الله دهه مبارک فجر است.

به گزارش دفتر  روابط عمومی مرکز اردبیل ملااحمدی مدیرکل صداوسیمای مرکز اردبیل که در جلسه هماهنگی برنامه های دهه مبارک فجر در صداوسیمای مرکز اردبیل سخن میگفت ، انتقال فرهنگ ایثار، مقاومت، شهادت و ولایتمداری را سرلوحه کارهای صداوسیما به ویژه در ایام الله دهه فجردانست و افزود: در ایام الله دهه فجر صداوسیما با تولید برنامه های مختلف بدنبال بازنمایی و آشنایی مردم با حوادث و اتفاقات انقلاب اسلامی، بیان و تبیین فرامین مقام معظم رهبری و دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

وی در ادامه ترسیم بازنمایی چشم انداز امیدآفرین به ویژه بازنمایی از دستاوردهای معنوی انقلاب اسلامی را از دیگر اهداف مهم رسانه ملی دانست و افزود: در ایام الله دهه فجر رسانه ملی بیش از پیش به ذنبال تبیین دستاوردهای انسجام ملی وهمگرایی امت اسلامی و تقویت آن و همچنین تولید برنامه های نشاط آور و امید آفرین با هدف انتقال پیام ایران مقتدر و سرافرازخواهد بود.

در این مراسم همچنین حجت السلام نظرپور رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان به تشریح برنامه های مختلف دهه فجر پرداخت و افزود: اولین راهپیمایی 22بهمن گام دوم انقلاب اسلامی با سخنرانی حجت‌الاسلام حاجی‌صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

در ادامه این مراسم همچنین سرهنگ عبدی معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان انقلاب اسلامی زنده، پویا در پرتو ولایتمداری، جهاد و مقاومت را شعار دهه مبارک فجر عنوان کرد و گفت: در ایام الله دهه فجر بیش 800عنوان برنامه برگزار خواهیم کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری برنامه های مختلف به مناسبت چهلمین روز شهادت سردار شهید سپبهد حاج قاسم سلیمانی در 22بهمن ماه اشاره کرد و افزود: از 23تا 27بهمن ماه در نواحی مختلف و مرکز استان برنامه های مختلف و متنوعی در پاسداشت مقام شامخ سیدالشهداء مقاومت سردار سلیمانی برگزار خواهد شد.