سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

انتقال امکانات خودرویی ادارات استان به خلخال/ گسیل امکانات قرارگاه خاتم‌الانبیاء جهت تسریع در برف‌روبی - خبر

 

 

انتقال امکانات خودرویی ادارات استان به خلخال/ گسیل امکانات قرارگاه خاتم‌الانبیاء جهت تسریع در برف‌روبی

مدیرکل ستاد بحران استانداری اردبیل گفت: بخشی از امکانات خودرویی ادارات کل استان در حوزه ماشین‌آلات سنگین جهت برف‌روبی و عادی‌سازی وضعیت شهر خلخال به این شهر انتقال می‌یابد.

انتقال امکانات خودرویی ادارات استان به خلخال/ گسیل امکانات قرارگاه خاتم‌الانبیاء جهت تسریع در برف‌روبی

فرهاد عبدالعلی‌زاده اظهار کرد: به‌خاطر وضعیت بارش برف سنگین در خلخال و تسریع در عادی‌سازی وضعیت معیشت مردم در معابر و کوچه‌ها و خیابان‌ها، بخشی از ماشین‌آلات سنگین شهرداری اردبیل و سایر دستگاه‌ها به این شهرستان انتقال می‌یابد.

وی از انتقال ۱۵ دستگاه کمپرسی و لودر از شهرداری اردبیل به خلخال طی روزهای آینده خبر داد و افزود: در کنار این وضعیت باید حمایت لازم از شهرداری خلخال و تجهیز آن صورت گیرد.

مدیرکل ستاد بحران استانداری اردبیل حجم برف بارشی در خلخال را بی‌سابقه و سنگین توصیف و بیان کرد: این حجم برف نیازمند سرعت‌بخشی به برف‌روبی جهت بازگشایی معابر است.

در این جلسه فریدون بابایی، فرماندار خلخال نیز با اشاره به اینکه آماده‌باش مدیریت بحران شهرستان خلخال از اولین روز بارش برف و اعلام وضعیت هواشناسی اعمال شده و کلیه دستگاه‌ها به خدمت‌رسانی مشغول هستند، اظهار کرد: شهرداری خلخال نیازمند حمایت در خصوص ماشین‌آلات است و با هماهنگی لازم انجام شده با بخش خصوصی و ادارات و نهادها کمک‌های آنان در خصوص ماشین‌آلات سنگین در روزهای اخیر هماهنگ و به شهرستان انتقال یافته که جای قدردانی از بخش خصوصی دارد.

وی گفت: در اولین ساعات بارش سنگین برف مقام عالی اجرایی استان در جریان امر قرار گرفته که با دستور استاندار اردبیل تسریع در برف‌روبی و حمایت از شهرداری در اولویت قرار گرفته است.