جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

انتصاب در صدا و سیمای مرکز اردبیل - خبر

 

 

انتصاب در صدا و سیمای مرکز اردبیل

مددی مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل در احکام جداگانه ای "معاون فضای مجازی" و "مدیر پشتیبانی فنی" مرکز اردبیل را معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اردبیل، مددی در نشست شورای مدیران مرکز ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای گرانقدر مدافع حرم و شهدای جنگ تحمیلی از تصویب پژوهش و نگارش انیمیشن شهید مرحمت بالازاده در 52 قسمت 11 دقیقه ای در مرکز سیمای استانها خبر داد و گفت: با تولید و پخش انیمیشن این شهید بزرگوار هم استانی ها و مخاطبان شبکه سبلان و شبکه های سراسری با مراحل زندگی و نحوه اعزام، رشادتها و شهادت شهید بالازاده بیشتر آشنا خواهند شد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل در ادامه این نشست فرشاد فرزانه وش را به عنوان "معاون فضای مجازی" مرکز معرفی و تاکید کرد که همه معاونت ها ومدیریت ها و حتی بسیج مرکز بایستی با این معاونت همکاری نمایند تا با تولید و بارگذاری برنامه های کوتاه و موثر در فضاهای مجازی در پیشبرد اهداف سازمانی اقدام نمایند.

وی در ادامه  تولید محتوا و مدیریت پیام ، نوآوری و استفاده از تکنولوژی روز را از وظایف اصلی معاونت فضای مجازی برشمرد و گفت: باید با برنامه ریزی و تشکیل شورای راهبردی اندیشه ورز و اتاق فکر ضمن شناسایی افراد شاخص و خلاق به تولید برنامه های کوتاه و تاثیر گذار اقدام شود.

در پایان این مراسم مدیر کل مرکزاردبیل همچنین از زحمات و تلاش های صادقانه مسعود میرزا رسولی قدردانی و اصغر فتحی را به عنوان مدیر جدید پشتیبانی فنی مرکز معرفی کرد.