سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

انتخاب اکبر بهنام‌جو نشاط ویژه‌ای به اردبیل بخشیده است - خبر

 

 

انتخاب اکبر بهنام‌جو نشاط ویژه‌ای به اردبیل بخشیده است

امام جمعه اردبیل گفت: انتخاب اکبر بهنام جو به عنوان استاندار اردبیل نشاط ویژه‌ای به فضای اقتصادی و اجتماعی اردبیل بخشیده است.

انتخاب اکبر بهنام‌جو نشاط ویژه‌ای به اردبیل بخشیده است

آیت الله سید حسن عاملی ظهر امروز در جریان سفر وزیر کشور به استان در دفتر امام جمعه اردبیل اظهار کرد: انتخاب اکبر بهنام جو به عنوان استاندار اردبیل نشاط ویژه‌ای به فضای اقتصادی و اجتماعی اردبیل بخشیده است.

وی گفت:استان اردبیل به علت محدودیت‌ها و کاستی‌هایی که در این منطقه وجود دارد نیازمند توانمندی‌های خاصی است که با سبقه‌ای که از بهنام‌جو سراغ داریم این کاستی‌ها تبدیل به فرصت خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل تصریح کرد: استان اردبیل توانمندی‌های ویژه‌ای دارد و همیتی که در بین مردم استان وجود دارد با مدیریت صحیح در آینده می‌تواند باعث رشد روز افزون استان شود.

وی افزود: اقدامات و فعالیت‌های استاندار گذشته اردبیل بسیار ستودنی بود و امیدواریم با توجه به سبقه درخشان ایشان در اردبیل این روند رو به جلو و مثبت ادامه داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس، آیت الله عاملی بیان کرد: تمامی تلاش‌ها و سرمایه‌گذاری‌های دشمنان برای ایجاد جدایی بین دولت و مردم است که ما باید در این زمینه هوشیارانه عمل کنیم و مقاومت ملت ما این نقشه‌ها را نقش بر آب خواهد کرد.