سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان اردبیل مکانیزه برگزار می‌شود - خبر

 

 

انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان اردبیل مکانیزه برگزار می‌شود

فرماندار اردبیل گفت: با توجه به اینکه در نظر داریم انتخابات مجلس شورای اسلامی را در استان اردبیل به صورت مکانیزه برگزار کنیم در راستای زیرساخت‌های ارتباطی روستاهای سطح استان اردبیل باید گام‌های موثری برداشته شود.

انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان اردبیل مکانیزه برگزار می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، جواد زنجانی شامگاه شنبه در نشست با مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل اظهار داشت: دولت و شورای نگهبان برای برگزاری مکانیزه انتخابات مجلس شورای اسلامی همت و تلاش والایی می‌کند و در این راستا در استان اردبیل نیز تمامی شرایط برای برگزاری این انتخابات فراهم می‌شود.
 
وی از ارتقای سطح زیرساخت‌های ارتباطی مناطق روستایی استان اردبیل خبر داد و افزود: با توجه به اینکه در نظر داریم انتخابات مجلس شورای اسلامی را در استان اردبیل به صورت مکانیزه برگزار کنیم در راستای زیرساخت‌های ارتباطی روستاهای سطح استان اردبیل باید گام‌های موثری برداشته شود.
 
زنجانی با بیان اینکه تامین زیرساخت‌های مناسب ارتباطی در روستاها شرایط انتخاباتی خوب را فراهم می‌کند تصریح کرد: با تامین و ایجاد زیرساخت‌های مناسب و مطلوب ارتباطات در مناطق روستایی و عشایری استان اردبیل انتظار می‌رود انتخابات مجلس شورای اسلامی به صورت گسترده و در سطح باشکوهی در استان اردبیل برگزار شود.
 
فرماندار اردبیل برگزاری انتخابات مکانیزه مجلس شورای اسلامی را نیازمند وجود سطح بالای اینترنت در روستاها دانست و بیان کرد: با توجه به اینکه برگزاری انتخابات مکانیزه مجلس شورای اسلامی مستلزم وجود سطح بالای اینترنت در روستاها و مناطق عشایری است ما نیز تلاش می‌کنیم بیشتر روستاها را به اینترنت نسل جدید ارتقا دهیم.
 
وی اظهار کرد:‌ تلاش می‌کنیم زیرساخت‌های ارتباطات و اینترنت را تا پایان سال تمامی روستاهای بالای 20 خانوار استان اردبیل را ارتقا دهیم و با این اقدامات بیش از 85 درصد از روستاهای استان اردبیل به شبکه نسل جدید اینترنت متصل می‌شود.