جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

انبار امدادی اردبیل-سرچم اردیبهشت ماه سال آینده تکمیل می‌شود - خبر

 

 

انبار امدادی اردبیل-سرچم اردیبهشت ماه سال آینده تکمیل می‌شود

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: انبار امدادی اردبیل-سرچم اردیبهشت ماه سال آینده و همزمان با هفته هلال احمر تکمیل و تحویل شهرستان کوثر می‌شود.

انبار امدادی اردبیل-سرچم اردیبهشت ماه سال آینده تکمیل می‌شود

پیش از ظهر امروز با حضور امام جمعه گیوی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل و مسؤولان شهرستانی همایش گرامیداشت هفته زن از سوی هلال احمر کوثر به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) و مقام مادران شهید در سالن ارشاد گیوی برگزار شد

در این مراسم مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان در جمع مادران شهید، خانواده‌های ایثارگران و داوطلبان جوان جمعیت هلال احمر کوثر ضمن تشکراز اهالی شهرستان در کمک عزتمند به مردم زلزله‌زده کرمانشاه اظهار کرد: جمعیت هلال احمر استان افتخار دارد که با حضور بموقع و در اولین ساعات بعد از وقوع زلزله برای کمک به زلزله‌زدگان وارد عمل شد.

وی از افتتاح انبار امدادی خبر داد و افزود: انبار امدادی اردبیل- سرچم اردیبهشت ماه سال آینده و همزمان با هفته هلال احمر تکمیل  و تحویل شهرستان کوثر می‌شود.

غیبی تصریح کرد: این انبار در کنار پایگاه امداد جاده‌ای فاراب و با تجهیزات کامل در اختیار مسؤولان هلال احمر این شهرستان قرار خواهد گرفت تا در هنگام نیاز بتوانند از آن استفاده کنند.

وی ضمن تجلیل از مقام شامخ زنان ایران بویژه مادران شهید در تربیت عالی و اسوه در ایثار خاطر نشان کرد: در گرو پرورش فرزندانی مومن در دامن پاک زنان بود که حتی یک وجب از خاک کشور در دوران دفاع مقدس به اشغال بیگانگان درنیامد

به گزارش خبرنگار فارس در اردبیل، اجرای سرود، مولودی‌خوانی در مدح ولادت حضرت زهرا (س) و روز مادر از برنامه‌های این مراسم بود و در پایان نیز از سوی امام جمعه و مدیر کل جمعیت هلال احمر استان، از پنج تَن از مادران شهید و سه تَن از زنان نمونه و تعدادی از امدادگران و داوطلبان جوان نمونه این جمعیت در شهرستان کوثر با اهدای لوح تقدیر و جوایزی تجلیل شد.