امیرحسین حاجی زاده

ساختار : گزارشی

موضوع : مشاهیر و بزرگان

نوع تولید : تصویری

مدت : 00:03:56

امیرحسین حاجی زاده متولد ۳۰ مرداد 1383 از سه سال پیش در مدرسه فوتبال ایرانیان اردبیل زیرنظر مربیان مجرب در حال آموزش فوتبال است.

امیرحسین حاجی زاده از بین ۵۰۰ نونهال ثبت نام كننده در این مدرسه فوتبال انتخاب شده و تحت آموزش قرار گرفته و البته خود وی نیز دارای تسلط و استعداد عجیبی دراین زمینه است.

از همان ابتدا بازی ها و حركات وی ضبط شد و در برنامه نود به مدت كمتر از یك دقیقه پخش شد. این پدیده پس از پخش فیلم هایش با پیشنهادهای مختلفی روبرو شده است.

 یكی از این پیشنهادها از باشگاه رئال مادرید اسپانیا است. در مدرسه فوتبال ایرانیان استعدادهای نابی وجود دارد و علاوه بر امیرحسین حاجی زاده پدیده دیگری به نام امیرحسین اخوان وجود دارد كه قطعا در صورت ادامه تمرینات فوتبالیست ارزنده ای خواهد شد

. باشگاه پرسپولیس در جذب و شناسایی بازیکنان مستعد احساس مسئولیت می‌کند مسئولین باشگاه پرسپولیس در اردبیل حضور یافته و با توافقات انجام گرفته منجر به عقد قرارداد نهایی با امیر حسین حاجی‌زاده به مدت ده سال با باشگاه پرسپولیس شد .

 

Amirhoussien  Hajizadh

Amirhoussien  Hajizadh  was  born  1383  in  Ardabil . He is talented in football. Amirhoussien  Hajizadh  Iran Persepolis Football Club has signed a contract for ten years.

Loading the player...