سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

امکان نصب تابلوهای تبلیغاتی بیشتر در محورهای اردبیل وجود ندارد - خبر

 

 

امکان نصب تابلوهای تبلیغاتی بیشتر در محورهای اردبیل وجود ندارد

مدیرکل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: امکان نصب تابلوهای تبلیغاتی بیشتر در محورهای اردبیل وجود ندارد.

امکان نصب تابلوهای تبلیغاتی بیشتر در محورهای اردبیل وجود ندارد

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، علی رحمتی، مدیرکل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای استان اردبیل در جلسه کارگروه گردشگری استان اردبیل افزود: در ۲ محور اردبیل به آستارا و اردبیل به تبریز با توجه به نصب تابلوهای تبلیغاتی امکان نصب تابلوهای بیشتر وجود ندارد و در حال حاضر نمی‌توان در این مسیرها تابلوهای گردشگری نصب کرد.

وی گفت: نصب تابلو در جاده‌ها و محورهای مواصلاتی بنا به درخواست متقاضی بوده و اولویت خاصی ندارد که با توجه به برخی قوانین در جاده‌ها به فاصله 500 متر نصب می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای استان اردبیل با بیان اینکه تابلوها نباید در ورودی تقاطع‌ها و پیچ‌ها نصب شوند، افزود:‌ در دو محور اردبیل به آستارا و اردبیل به تبریز با توجه به نصب تابلوهای تبلیغاتی امکان نصب تابلوهای بیشتر وجود ندارد و در حال حاضر نمی‌توان در این مسیرها تابلوهای گردشگری نصب کرد.

رحمتی تصریح کرد:‌ ممنوعیت نصب تابلو در این دو محور براساس قوانین و مصوبات سال 93 بوده چرا که ضوابطی در این حوزه تعیین شده و براساس این ضوابط نمی‌توان هیچگونه تابلو دیگری در این محور نصب کرد که این به معنای ممانعت از نصب تابلوهای گردشگری در این محورها نیست.

وی بیان کرد:‌ در برخی محورها نیز نظیر محور اردبیل به مغان ظرفیت نصب تابلو وجود داشته و متقاضیانی برای نصب تابلو نیز درخواست‌های ارائه داده‌اند که پس از بررسی‌های لازم در این زمینه اقدام می‌شود و در محور اردبیل به سرچم نیز تا اتمام فعالیت‌های راهسازی ظرفیت نصب تابلو وجود نداشته و پس از تکمیل این عملیات می‌توانیم در زمینه نصب تابلو اقدام کنیم.

وی تابلو بعد از سه سال را براساس قوانین و تصمیمات سازمان راهداری متعلق به این سازمان دانست و گفت:‌ این تابلوها با مزایده به متقاضیان واگذار می‌شود که در زمینه روند واگذاری این تابلوها بررسی‌های لازم انجام می‌شود تا به نحو مناسبی این اقدام انجام شود.