جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

امنیت و سلامت دو ثروت واقعی نظام جمهوری اسلامی است - خبر

 

 

امنیت و سلامت دو ثروت واقعی نظام جمهوری اسلامی است

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: اصلی‌ترین و واقعی‌ترین ثروتی که نظام برای ما ملت به ارمغان آورده سلامت و امنیت جامع است.

امنیت و سلامت دو ثروت واقعی نظام جمهوری اسلامی است

سردار جلیل بابازاده، فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: هم‌اکنون اندوخته‌های زیادی در عرصه‌های مختلف در کشور ما ذخیره است، اما اصلی‌ترین و واقعی‌ترین ثروتی که نظام برای ما ملت به ارمغان آورده سلامت و امنیت جامع است.

او افزود:  تقدیم شهدای والامقام در طول هشت سال دفاع مقدس و دوران انقلاب، شهدای مدافع حرم و مرزبانان و شهدای حوزه سلامت به نظام یکی از افتخارات ما برگ زرین انقلاب است که همواره ما را مدیون خانواده‌های این عزیزان کرده است.

 سردار بابازاده با اشاره به اینکه توکل بر خدا، توسل به ائمه اطهار و اتکا به توان خود از رموز پیروزی ما در طول سال‌های متمادی در تاریخ بوده است، گفت: رزمندگان ما در طول هشت سال دفاع مقدس سختی‌ها و مشقت‌های زیادی را متحمل شدند تا در نهایت امنیت را برای ملت ایران به ارمغان بیاورند.

او ضمن یادآوری جایگاه نظام جمهوری اسلامی در میان قدرت‌ها و سران جهانی اظهار کرد: ثروت واقعی کنونی هیچ یک از اندوخته‌های مالی و اعتباری نظام نیست بلکه ثروت واقعی ما هم‌اکنون سلامت و امنیت می‌باشد که بسیاری از ملت‌ها در دنیا به این درجه از امنیت ما غبطه می‌خورند.
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان با اشاره به تولید علم و اتکا به تفکرات و ایده نخبگان داخلی گفت: ما با تولید علم و حرکت در مسیر علم و فناوری می‌توانیم علاوه بر حفاظت از خود در برابر تهدیدات دشمن به پیروزی‌های بی‌شماری دست یابیم.