جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

امنیت و اقتدار کشورمان در سایه تلاش و رشادت‌های نیروی انتظامی رقم خورده است - خبر

 

 

امنیت و اقتدار کشورمان در سایه تلاش و رشادت‌های نیروی انتظامی رقم خورده است

فرماندار اردبیل گفت: امنیت و اقتدار کشورمان در سایه تلاش و رشادت‌های نیروی انتظامی رقم خورده است.

امنیت و اقتدار کشورمان در سایه تلاش و رشادت‌های نیروی انتظامی رقم خورده است
مسعود امامی یگانه، فرماندار اردبیل در دیدار با فرمانده وکارکنان نیروی انتظامی شهرستان اردبیل ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و یادوخاطره شهدای والامقام نیروی انتظامی گفت: امنیت و اقتدار کشورمان در اقصی نقاط کشور و مرز‌ها در سایه رشادت‌ها و تلاش‌های شبانه روزی کارکنان نیروی انتظامی رقم خورده است و ما قدردان این سبزپوشان دلاور هستیم.
 
او افزود: نیروی انتظامی بطور شبانه روزی در تمام عرصه‌ها پیشگام است و مردم به خاطر نیروی حضور با اقتدار و با صلابت آن همیشه احساس امنیت می‌کنند که این امر سرمایه بزرگی برای کشور است.
 
فرماندار اردبیل بیان کرد: نیروی انتظامی در برهه‌های مختلف و صیانت از نظم عمومی موضوع اقتدار خود را نشان داده و ثابت کرده است که همیشه همراه مردم بوده و در برقراری امنیت و آرامش جامعه نقش تاثیرگذار دارد.
 
امامی یگانه اقدامات و موفقیت‌های نیروی انتظامی شهرستان اردبیل را در شاخص‌های مختلف قابل تقدیر و قدردانی دانست و گفت: شهرستان اردبیل یکی از امن‌ترین شهرستان‌های کشور است.
 
در پایان این دیدار از تلاش‌ها و زحمات شبانه روزی فرمانده انتظامی شهرستان اردبیل با اهدا لوح سپاس تجلیل شد و یاد و خاطره شهدای والامقام نیروی انتظامی گرامی داشته شد.