جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

امضای تفاهم نامه جشنواره سال 99 تولیدات مراکز صداوسیما - خبر

 

 

امضای تفاهم نامه جشنواره سال 99 تولیدات مراکز صداوسیما

اردبیل میزبان بیست و سومین جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها شد/بخش بین الملل به جشنواره اضافه می شود.

بیست و سومین جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها در تابستان ۹۹ به میزبانی اردبیل برگزار می شود.

به گزارش دفتر و روابط عمومی صداو سیمای مرکز اردبیل، آیین امضای تفاهم نامه بیست و سومین جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها با حضور علی دارابی معاون امور استان‌ها و اکبر بهنام‌جو استاندار اردبیل روز دوشنبه هفتم مرداد برگزار شد.

 دارابی در خصوص برگزاری این جشنواره گفت: بیست و سومین جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها را در تابستان ۹۹ به میزبانی اردبیل برگزار خواهیم کرد، هدف اصلی ما این است که زمینه سازی برای معرفی استان ها داشته باشیم.

وی ادامه داد: سیاست ما در معاونت استان ها این است که این جشنواره را در نقاط  مرزی و نقاط کمتر برخوردار  برگزار کنیم البته  اردبیل به دلیل داشتن زیرساخت‌ها و امکانات  از اهمیت خوبی برخوردار است ، اردبیل قطب توریست در کشور ما محسوب می‌شود و امکانات خوبی دارد و این به ما کمک خواهد کرد البته همت بلند استاندار اردبیل در کار‌های نمایشی بسیار حائز اهمیت است و آن را به فال نیک می‌گیریم .

معاون امور استان ها توضیح داد:یکی از ویژگی‌هایی  بیست و سومین جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها که در اردبیل برگزار می‌شود این است که بخش بین الملل به جشنواره اضافه خواهد شد و با توجه به تولیدات مشترکی که با کشور‌های همسایه آغاز کردیم نتایج آن را در جشنواره اردبیل مشاهده خواهیم کرد.

استاندار اردبیل درباره برگزاری بیست و سومین جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها بیان کرد: خوشحال هستیم که معاونت استان‌ها این فرصت را به استان اردبیل داده است و ما میزبان شما عزیزان و صدا و سیما هستیم و از این فرصت طلایی استفاده می‌کنیم.

وی ادامه داد: اردبیل یکی از قطب‌های ویژه‌ای گردشگری وکشاورزی است که  این امکانات را می توانیم  به علاقمندان معرفی کنیم وبا برگزاری این جشنواره  می‌توانیم سرمایه گذار بهتری جذب کنیم که برای توریست و سرمایه‌گذاری آماده شویم .

استاندار اردبیل بیان کرد: حضور شما در منطقه بسیار مهم است شاید برگزاری این جشنواره در تهران  به مراتب راحت‌تر باشد، اما مشارکت با استان‌ها برای توسعه آن‌ها اهمیت دارد. سال آینده یک سری پروژه در بخش‌های کشاورزی، صنعت و گردشگری داریم که کاملاً به شکوفایی می‌رسد و حضورتان کمک شایانی برای آینده استان خواهد داشت  و ما تلاش خواهیم کرد که بهترین اتفاق رقم بخورد.

بهنام‌جو خاطرنشان کرد: قطعا حضور شما برای برگزاری این جشنواره زوایای پنهان استان را نشان می‌دهد و با توجه به موقعیت مرزی استان اردبیل می‌تواند کمک خوبی در توسعه استان داشته باشد.