رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۱ مرداد ۱۳۹۸

امداد‌رسانی به 16 حادثه‌دیده جاده‌ای در 3 روز گذشته - خبر

 

 

امداد‌رسانی به 16 حادثه‌دیده جاده‌ای در 3 روز گذشته

سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل از امدادرسانی به 16 حادثه دیده جاده‌ای در 3 روز گذشته خبر داد.

امداد‌رسانی به 16 حادثه‌دیده جاده‌ای در 3 روز گذشته

عزیز ارشادیان اظهار کرد: این حادثه‌دیدگان در 4 فقره تصادف جاده‌ای دچار حادثه شده بودند.

وی با بیان اینکه روز 24 اردیبهشت‌ماه واژگونی یک دستگاه خودروی زانتیا به دره برای امدادرسانی گزارش شد، افزود: این خودرو در کیلومتر 15 جاده اسالم خلخال بالاتر از روستای مهجره به دره سقوط کرده بود که 3 نفر حادثه‌دیده داشت.

سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل با بیان اینکه در این حادثه 3 نفر مصدوم وجود داشت، گفت: نجات‌گران هلال‌احمر یک نفر حادثه‌دیده را به مراکز درمانی انتقال داده و یک نفر را نیز سرپایی درمان کردند و نفر سوم را نیز اورژانس به مراکز درمانی انتقال داده بودند.

به گزارش فارس، ارشادیان تصریح کرد: در امدادرسانی به این حادثه یک تیم عملیاتی با یک دستگاه آمبولانس و 3 نفر نجات‌گر توسط هلال‌احمر به‌کار گرفته شده بود.

این مسئول با بیان اینکه روز جمعه به یک دستگاه خودروی پراید که در کیلومتر 46 جاده گرمی به اردبیل واژگون شده بود امدادرسانی شد، ادامه داد: در این حادثه با به‌کارگیری یک تیم عملیاتی با یک دستگاه آمبولانس و 3 نفر نجات‌گر به 3 مصدوم حادثه امدادرسانی شد.

سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل یادآور شد: یک نفر از مصدومان این حادثه توسط هلال‌احمر به مراکز درمانی انتقال داده و 2 نفر دیگر را اورژانس امدادرسانی کرده است.

برخورد پراید و پژو با 6 مصدوم

ارشادیان با اشاره به حوادث رخ داده در روز شنبه عنوان کرد: در این روز 2 تصادف جرحی وجود داشت که در یکی از آنها پژو تاکسی 405 با مینی‌بوس و در دیگری پرایدی با پژو آردی برخورد داشته‌ است.

وی با بیان اینکه در برخورد پژو 405 با مینی‌بوس 4 نفر حادثه‌دیده و 4 نفر نیز مصدوم وجود داشت، گفت: 2 نفر از حادثه‌دیدگان توسط هلال‌احمر به مراکز درمانی انتقال داده شد و 2 نفر دیگر هم توسط اورژانس امدادرسانی شد.

سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل افزود: این حادثه در کیلومتر 36 جاده اردبیل به آستارا و در منطقه ونه‌بین رخ داده بود که هلال‌احمر با 3 نفر نجات‌گر، یک دستگاه آمبولانس و یک تیم عملیاتی در این حادثه امدادرسانی کرد.

ارشادیان دومین حادثه روز شنبه را برخورد یک دستگاه پراید با یک دستگاه پژو آردی برشمرد و گفت: این حادثه در کیلومتر 15 جاده پارس‌آباد به اصلاندوز رخ داده بود که 6 نفر حادثه‌دیده وجود داشت.

این مسئول ادامه داد: در این حادثه 6 نفر مصدوم شده بود که دو نفر آنها توسط هلال‌احمر به مراکز درمانی انتقال داده شده و 4 نفر هم توسط اورژانس امدادرسانی شدند.

سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل در پایان سخنان خود بیان کرد: هلال‌احمر در این حادثه با به‌کارگیری 3 نفر نجات‌گر با یک دستگاه آمبولانس و در قالب یک تیم عملیاتی، امدادرسانی کرد.