جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

امدادرسانی نیروهای اعزام شده از استان اردبیل به کرمانشاه - خبر

 

 

امدادرسانی نیروهای اعزام شده از استان اردبیل به کرمانشاه

نیروهای اعزام شده از استان اردبیل به مناطق زلزله زده کرمانشاه در حال امدادرسانی هستند.

امدادرسانی نیروهای اعزام شده از استان اردبیل به کرمانشاه

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل گفت: این زمین لرزه در استان اردبیل خسارات و تلفاتی نداشت.
امامی یگانه از آمادگی کامل اعضای مدیریت بحران استان در مواجهه با هرگونه حوادث خبر داد و گفت: 41 نیروی امدادی در قالب 4 تیم واکنش سریع و 4 تیم آواربرداری به سرپرستی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان به مناطق زلزله زده سرپل ذهاب اعزام شدند.
امامی یگانه همچنین از اعزام 15 دستگاه آمبولانس و خودروی امدادی هلال احمر و 6 دستگاه آمبولانس و 2 دستگاه اتوبوس آمبولانس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به مناطق زلزله زده سرپل ذهاب خبر داد.
روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل هم اعلام کرد در صورت اعلام کمک به هموطنان زلزله زده آماده جمع آوری کمک های مردمی هستیم.
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل هم گفت: با توجه به احساس زلزله کرمانشاه در اکثر مناطق استان و وحشت اهالی، هیچگونه مصدومی در این خصوص به مراکز درمانی و بیمارستانهای استان مراجعه نکرده است.

اکیپهای اعزامی فوریتهای پزشکی اردبیل به مناطق زلزله زده کرمانشاه تاکنون به صدها مصدوم این حادثه امدادرسانی کرده اند.
روابط عمومی فوریت پزشکی اردبیل اعلام کرد پس از وقوع زلزله در کرمانشاه ، دیشب 20 نفر تکنسین فوریت پزشکی شامل پرستار، بیهوشی و اتاق عمل با 5 دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به منطقه زلزله زده سرپل ذهاب اعزام شدند.
اکیپ اعزامی از ساعت 7 صبح امروز در منطقه حاضر و شروع به ارائه خدمات درمانی و امدادرسانی به مصدومان حادثه کرده اند و به صدها نفر از مصدومان و بیماران بیمارستان تخریب شده شهدای کرمانشاه امدادرسانی کرده وضمن ارائه خدمات درمانی لازم داروهای مورد نیاز را در اختیار مصدومان قرار داده است.