رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۴ تیر ۱۳۹۸

امدادرسانی به 161 نفر حادثه دیده در اردبیل - خبر

 

 

امدادرسانی به 161 نفر حادثه دیده در اردبیل

سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل از امدادرسانی به 161 نفر حادثه دیده در محورهای مواصلاتی استان اردبیل در تیر ماه خبر داد.

امدادرسانی به 161 نفر حادثه دیده در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، رامین معبودی، سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل افزود: 145 نفر از آن ها در حوادث جاده ای، 3 نفر مراجعه حضوری، 4 نفر در حوادث ساحلی و دریایی، 4 نفر در حوادث کوهستان و 5 نفر در آتش سوزی جنگل و مراتع دچار حادثه دیدگی شده بودند.

وی با بیان اینکه این افراد در 58 فقره حادثه دچار حادثه دیدگی شده بودند، تصریح کرد: عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل در طول تیر ماه به 45 حادثه جاده ای، 3 مراجعه حضوری، 4 حادثه دریایی و ساحلی، 3 حادثه کوهستان و 3 مورد آتش سوزی امدادرسانی کرده اند.

معبودی با اشاره به اینکه در این حوادث 100 نفر مصدوم شده بودند، اضافه کرد: 18 نفر به صورت سرپایی درمان شده و 25 نفر هم توسط عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل به مراکز درمانی انتقال داده شده اند.

وی با بیان اینکه 82 تیم عملیاتی برای امدادرسانی در این حوادث به کار گرفته شده بود، ادامه داد: این تیم ها با بکارگیری 251 نفر نجاتگر و 97 دستگاه ناوگان اعم از آمبولانس، خودروی نجات و خودروی کمک دار پشتیبانی به یاری هموطنان شتافته بودند.