جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

امدادرسانی به 16 حادثه‌دیده جاده‌ای در سه روز گذشته - خبر

 

 

امدادرسانی به 16 حادثه‌دیده جاده‌ای در سه روز گذشته

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: در سه روز گذشته امدادگران و نجات‌گران جمعیت هلال احمر به 16 حادثه‌دیده جاده‌ای استان اردبیل امداد رساندند.

امدادرسانی به 16 حادثه‌دیده جاده‌ای در سه روز گذشته

بهرام غیبی عصر امروز در نشست با امدادگران پایگاه‌های جمعیت هلال احمر در اردبیل، از امدادرسانی به 16 نفر حادثه‌دیده در سه روز گذشته خبر داد.

وی تصریح کرد: این تعداد در سه فقره تصادف جاده‌ای دچار حادثه شده بودند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با بیان اینکه هلال احمر برای امدادرسانی به این حادثه‌دیدگان چهار تیم عملیاتی و 12 نفر نجاتگر اعزام کرده بود، گفت: در این حوادث امدادرسانی با سه دستگاه آمبولانس و یک دستگاه خودروی ست نجات انجام شد.

غیبی افزود: در این حوادث 10 نفر مصدوم شده بودند که چهار نفر آنها درمان سرپایی و سه نفر نیز توسط نجات‌گران هلال احمر به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: در این حوادث یک نفر فوتی وجود داشت که هلال احمر رهاسازی کرده و تحویل نیروهای انتظامی داد و دو نفر نیز توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

غیبی اضافه کرد: در یکی از این حوادث جاده‌ای یک دستگاه پژو روآ با یک دستگاه پراید در کیلومتر 28 جاده اردبیل به مغان برخورد کرده بود که 10 نفر حادثه‌دیده داشت.

وی با اشاره به حادثه دوم ادامه داد: در کیلومتر 15 جاده مشگین‌شهر به اهر یک دستگاه خودروی وانت‌نیسان واژگون شده بود که چهار نفر حادثه‌دیده داشت.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان اینکه در حادثه سوم یک دستگاه خودروی پژو 405 با یک دستگاه کامیون خاور برخورد کرده بود، گفت: این حادثه دو نفر مصدوم داشت که در کیلومتر 30 جاده اردبیل - کوثر و در منطقه روستای بودالالو رخ داده بود.