حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۷

امدادرسانی به 100 دستگاه خودرو گرفتار شده در برف و کولاک اردبیل - خبر

 

 

امدادرسانی به 100 دستگاه خودرو گرفتار شده در برف و کولاک اردبیل

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از امدادرسانی به 100 دستگاه خودرو گرفتار شده در برف و کولاک در استان اردبیل خبر داد.

امدادرسانی به 100 دستگاه خودرو گرفتار شده در برف و کولاک اردبیل
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، علی رحمتی در بازدید از عملیات برف روبی محور اردبیل، نیر و سه راهی سرعین از امدادرسانی به ۱۰۰ دستگاه خودرو گرفتار شده در برف شب گذشته خبر داد و تصریح کرد: ۱۲۰ اکیپ با ۴۲۰ نفر نیروی انسانی و ۲۶۰ دستگاه ماشین آلات در جاده های استان مستقر هستند و با روحیه جهادی و انقلابی در سرمای سرد و سخت زمستان با افتخار به مردم شریف خدمت می کنند.
 
وی گفت: از اول زمستان تاکنون راهداران سخت کوش توانسته اند بیش از 2 هزار و 100 خودروی گرفتار شده در برف را رهاسازی کنند.
 
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل با بیان اینکه از ابتدای بارش اخیر 3 هزار کیلومتر باند برف روبی شده افزود : با وجود تداوم بارش برف و خیس و لغزنده بودن محورها، تمامی محورهای مواصلاتی اصلی و فرعی باز است.
 
رحمتی گفت: در خصوص مسدود بودن راههای روستایی فعلا گزارشی دریافت نشده و با این وجود نیروهای راهداری در محورهای مواصلاتی جهت برف روبی و بازگشایی مشغول به کار هستند و آماده خدمت رسانی به مردم می باشند.
 
وی افزود: از اول زمستان تاکنون 9 هزارتن شن و نمک برای برف روبی بیش از 81 هزار کیلومتر باند در استان استفاده شده است.
 
وی به تداوم نمک پاشی و برف روبی در محورها اشاره کرد و افزود: انتظار می رود رانندگان نیز با رعایت سرعت مطمئنه و قوانین در محورها تردد کنند و در محورهای کوهستانی نیز حتما زنجیرچرخ به همراه داشته باشند.