رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸

امدادرسانی به حادثه دیدگان طوفان در مشگین شهر ادامه دارد - خبر

 

 

امدادرسانی به حادثه دیدگان طوفان در مشگین شهر ادامه دارد

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: امدادرسانی به عشایر حادثه دیده طوفان در مشگین شهر از سوم آبان ماه شروع شده و همچنان ادامه دارد.

امدادرسانی به حادثه دیدگان طوفان در مشگین شهر ادامه دارد

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، رامین معبودی، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل امروز با اعلام این خبر افزود: عوامل جمعیت هلال احمر در قالب 3 تیم ارزیاب و با 7 نفر نیروی عملیاتی به یاری 11 خانوار حادثه دیده عشایر مشگین شهر شتافتند.

وی با اشاره به اینکه در این حوادث 47 نفر از مردم عشایر حادثه دیده بودند، تصریح کرد: نجاتگران جمعیت هلال احمر با 2 دستگاه خودروی کمک دار سبک به عشایر امدادرسانی کرده و 11 دستگاه چادر امدادی در بین آسیب دیدگان توزیع شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل اضافه کرد: عوامل این جمعیت در آمادگی کامل به سر می برند تا در صورت نیاز به یاری هموطنان در اقصی نقاط استان بشتابند.

معبودی با اشاره به اینکه شعب 10 گانه جمعیت هلال احمر در شهرستان های استان به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات هستند، اظهار کرد: هموطنان می توانند به صورت شبانه روزی با شماره تلفن 112 ندای امداد تماس گرفته و جمعیت هلال احمر را برای امدادرسانی به مدد بطلبند.

وی گفت عوامل جمعیت هلال احمر در کمترین زمان کنار حادثه دیدگان قرار می گیرند.

واژگونی 3 خودرو در گردنه الماس

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از واژگونی 3 دستگاه خودرو بر اثر تندباد خبر داد و افزود: 2 دستگاه خودروی وانت پیکان و یک دستگاه کامیون بر اثر تندباد در گردنه الماس شهرستان خلخال دچار واژگونی شده بودند که عوامل جمعیت هلال احمر به امدادرسانی پرداختند.

معبودی با اشاره به اینکه در این حوادث 3 نفر حادثه دیده وجود داشت، ادامه داد: خوشبختانه هیچ یک از افراد حادثه دیده صدمه خاصی ندیده بودند.

وی  افزود: در این حوادث، عوامل جمعیت هلال احمر با به کارگیری 4 نفر نیروی عملیاتی، یک دستگاه خودروی آمبولانس و یک دستگاه خودروی ست نجات به یاری این هموطنان شتافتند.