رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۸

امحا بیش از یک تن فرآورده‌ دامی غیربهداشتی در اردبیل - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

امحا بیش از یک تن فرآورده‌ دامی غیربهداشتی در اردبیل

امحا بیش از یک تن فرآورده‌ دامی غیربهداشتی در اردبیل


مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل گفت: بیش از یک تن فرآورده‌ خام دامی غیربهداشتی و تاریخ منقضی در دو روز گذشته در اردبیل ضبط و امحا شد.

امحا بیش از یک تن فرآورده‌ دامی غیربهداشتی در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، صادق صالحی در جلسه بررسی فرآورده‌های غیربهداشتی در اردبیل اظهار داشت: بیش از یک تن فرآورده‌های خام دامی غیربهداشتی و تاریخ منقضی در دو روز گذشته در اردبیل ضبط و امحاء شد و فرد متخلف پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

وی افزوداکیپ‌های سیار بازرسی بهداشتی دامپزشکی به صورت مستمر از مراکز عرضه فرآورده های خام دامی بازدید بهداشتی انجام می‌دهند و نظارتها در این زمینه بیش از پیش تشدید و در این راستا با متخلفان برخورد قانونی صورت خواهد گرفت تا بتوانیم از این طریق نظارت خود را در این حوزه تشدید کنیم.

مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل با تأکید براینکه تأمین غذا و امنیت غذایی جامعه یکی از مهمترین اهداف و دغدغه‌های اصلی دامپزشکی است، تصریح کرد: از ابتدای امسال بیش از 61 هزار مورد بازدید بهداشتی از اماکن تولیدی، توزیع و عرضه فرآورده‌های خام دامی انجام شده و نزدیک به 135 تن فرآورده‌های خام دامی غیربهداشتی ضبط دامی شده است.

صالحی در ادامه اظهار کردامیدواریم با تشدید نظارت و کنترل بر این اماکن و بازدید دامی از تولیدکننده فرآورده‌های دامی شاهد این چنین وضعیتی در سطح استان اردبیل نباشیم و علاوه بر آن انتظار داریم تا تمامی دستگاهها و مسئولان مربوطه استان اردبیل ما را در رسیدن به اهداف مورد نظر رهنمون شوند.