جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

آمایش سرزمینی در اجرای طرح‌های اشتغال روستایی مورد توجه قرار گیرد - خبر

 

 

آمایش سرزمینی در اجرای طرح‌های اشتغال روستایی مورد توجه قرار گیرد

مدیر پروژه سرمایه‌گذاری در برنامه‌های اشتغال فراگیر و روستایی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: باید اجرای طرح‌های اشتغالزایی همراه با آمایش باشد چرا که بی‌توجهی به این مقوله و تنها ارائه تسهیلات منجر به شکست در اجرای طرح‌ها می‌شود.

آمایش سرزمینی در اجرای طرح‌های اشتغال روستایی مورد توجه قرار گیرد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رامین اسدی صبح امروز در جلسه هم اندیشی فرآیند اجرایی اشتغال پایدار روستایی و عشایری استان اردبیل اظهار داشت: در زمینه اجرای طرح‌های اشتغال روستایی تلاش می‌کنیم تا از تمامی ظرفیت‌ها بهره‌برداری لازم را داشته و زمینه توسعه اشتغال در مناطق روستایی و عشایری را فراهم آوریم.
 
وی با تاکید بر تسریع در اجرای طرح‌های اشتغال روستایی و عشایری بیان کرد: در کنار سرعت باید دقت و کیفیت اجرای این طرح‌ها مد نظر قرار گیرد تا منجر به اشتغال پایدار و واقعی در میان اقشار هدف شده و بخشی از مشکلات در حوزه اشتغال در این مناطق را برطرف کند.
 
مدیر پروژه سرمایه‌گذاری در برنامه‌های اشتغال فراگیر و روستایی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی افزود: باید اجرای طرح‌های اشتغالزایی همراه با آمایش باشد چرا که بی‌توجهی به این مقوله و تنها ارائه تسهیلات به متقاضیان نمی‌تواند در زمینه توسعه اشتغال تاثیرگذار باشد و این امر منجر به شکست در اجرای طرح‌های اشتغال می‌شود.
 
اسدی با تاکید بر دقت در تخصیص منابع و تسهیلات به طرح‌های اشتغال روستایی و عشایری تصریح کرد: باید این امر مورد توجه جدی قرار گیرد و مسئولان و متولیان این حوزه در استان‌ها دقت لازم را در این زمینه داشته باشند تا ارائه تسهیلات در این حوزه منجر به توسعه اشتغال واقعی شود.
 
مدیر پروژه سرمایه‌گذاری در برنامه‌های اشتغال فراگیر و روستایی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به پیچیدگی‌هایی که در زمینه اجرای طرح اشتغال در روستاها وجود دارد باید پس از بررسی‌های دقیق ارائه تسهیلات به این طرح‌ها انجام شود تا بتوانیم شاهد دستیابی به اهداف مورد نظر از اجرای این طرح‌ها باشیم.