سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

اماکن پرریسک در صورت تخطی پلمب خواهند شد - خبر

 

 

اماکن پرریسک در صورت تخطی پلمب خواهند شد

معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: اماکن پرریسک در صورت تخطی از قوانین و مقررات واحدهای صنفی پلمب می‌شود.

اماکن پرریسک در صورت تخطی پلمب خواهند شد

بابک نخستین اظهار کرد: اماکن کم‌ریسک و متوسط از هفته جاری فعالیت خود را آغاز کرده‌اند ولی همچنان اماکن پرریسک تا اطلاع ثانوی مجاز به فعالیت نیستند.

وی خاطرنشان کرد: صاحبان واحدهای صنفی باید با مراجعه به سامانه بهداشتی نسبت به دریافت خدمات آموزشی و همچنین کدرهگیری اقدام کنند تا فعالیت آنها در این ایام مجاز شناخته شود.

معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل افزود: صاحبان واحدهای صنفی در هر سه سطح پرریسک، متوسط و کم‌ریسک تا پنجم اردیبهشت ماه فرصت دارند تا ثبت اطلاعات خود را در سامانه تکمیل کنند، در غیر این صورت جلوی فعالیت آنها گرفته خواهد شد.

نخستین بیان کرد: تا اطلاع ثانوی فعالیت بازارهای مسقف، مجتمع‌های تجاری و بازارهای سنتی در سطح استان ممنوع است و در کنار آن تمامی اغذیه‌فروشی‌ها و رستوران‌ها نیز قادر به فعالیت نخواهند بود، مگر آنکه برخی طباخی‌ها برای بیرون‌بر مجوز لازم را دریافت کرده باشند.

وی ادامه داد: آموزشگاه‌های رانندگی، سالن‌های ورزشی، استخرها و آبدرمانی‌ها، مراکز رفاهی و هتل‌ها، سفره‌خانه‌های سنتی و قهوه‌خانه‌ها و چایخانه‌ها، مراکز بازی کودکان، تالارهای پذیرایی و آرایشگاه‌های مردانه و زنانه تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهند بود.