جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

اماکن استیجاری از اجرای طرح محدودیت کرونایی امتناع می‌کنند - خبر

 

 

اماکن استیجاری از اجرای طرح محدودیت کرونایی امتناع می‌کنند

رئیس مرکز بهداشت شهرستان اردبیل گفت: علیرغم تمکین بالای ۹۸ درصدی اماکن هنوز اماکنی هستند که به دلایل مختلف از جمله استیجاری بودن داده شده تا از اجرای داوطلبانه طرح امتناع کنند.

اماکن استیجاری از اجرای طرح محدودیت کرونایی امتناع می‌کنند
محمدرضا خلفی‌زاده صبح امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت:  تلاش 71 اکیپ نظارتی و 9 اکیپ پشتیبانی ستاد مبارزه با کرونای شهرستان اردبیل شایسته تقدیر است که خوشبختانه خروجی حائز اهمیتی را به دنبال داشته است.
 
وی افزود: تا روز سه‌شنبه بیش از 8400 تذکر چهره به چهره به واحد‌های متخلف داده شده و اکیپ‌های نظارتی در همه اماکن برای الزام آنها به اجرای طرح‌‌های محدودیت و ممنوعیت فعالیت علیرغم تمکین بالای 98 درصدی اماکن هنوز اماکنی هستند که به دلایل مختلف از جمله استیجاری بودن داده شده تا از اجرای داوطلبانه طرح امتناع کنند.
 
رئیس مرکز بهداشت شهرستان اردبیل ادامه داد:  21 واحد صنفی اعم از قلیان سرا، آرایشگاه زنانه، کافه رستوران، مجتمع ورزشی پلمب و از فعالیت و تعطیلی 60 امکنه متخلف ممانعت به عمل آمده است.
 
خلفی‌زاده اظهار کرد: 794 مورد بازدید از کلیه مراکز تهیه توزیع و فروش موادغذایی، اماکن عمومی، ادارات و کلیه اصناف فعال در سطح شهر، جاده های پرتردد و روستاهای گردشگری با رعایت حدود 85 درصد رعایت پروتکل بهداشتی محقق شده است.