رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

امام خمینی(ره) نماد استکبار ستیزی بود - خبر

 

 

امام خمینی(ره) نماد استکبار ستیزی بود

امام جمعه خلخال گفت: امام خمینی(ره) نماد استکبار ستیزی بود و با مبارزات خود در طول سال‌ها دست استکبار را از ایران کوتاه کرد.

امام خمینی(ره) نماد استکبار ستیزی بود

حجت الاسلام والمسلمین امیر رشتبری عصر امروز در مراسم بیست و هفتمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و یادواره 111 شهید سه ماهه اول شهرستان خلخال و شهدای 15 خرداد ضمن تسلیت این ایام گفت: امام خمینی(ره) نماد استکبار ستیزی بود در زمان خود دست استکبار را از ایران کوتاه کرد.

وی یکی از خصوصیات ویژه امام(ره) را اعتقاد به ائمه اطهار(ع) دانست و گفت: امام(ره) اهل سازش و صلح با دشمنان نبود و همیشه آمریکا را دشمن اصلی ملت ایران معرفی کرد.

امام جمعه خلخال با اشاره به هدف والای امام در نجات کشورمان گفت: امام(ره) دست دشمنان را از کشور کوتاه و هیچ وقت اجازه ندادند که سلطه آن‌ها بر ملت ما ادامه یابد.

رشتبری افزود: حرکت و تفکر امام(ره) در مسیری معنوی الهی بود و امام راحل هویت ایران اسلامی را حفظ کرد و اکنون وظیفه ماست تا با ادامه راه او از این هویت ایرانی و اسلامی دفاع کنیم .

به گزارش خبرگزاری فارس، وی یاد و خاطره شهدای 15 خرداد و شهدای سه ماهه اول شهرستان خلخال را گرامی داشت و بر لزوم حفظ دستاورد شهداء و امام راحل عظیم الشان تاکید کرد.