رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

امام خمینی، رهبری از جنس مردان خدا - خبر

 

 

امام خمینی، رهبری از جنس مردان خدا

امروز سالروز رحلت بزرگمردی است که تاثیری عظیم و ماندگار بر روند تاریخ ایران و جهان گذاشت. امام خميني (ره) يكي از اين مردمی ترین  انقلابهای تاریخ را رهبری کرد و در حالي كه ملت های جهان ميان دو بلوك سرمايه داري و كمونيسم سرگردان بودند ، يك نظام سياسي مبتنی بر دین باوری و مردم باوری را بنیان نهاد.

 

امام خمینی، رهبری از جنس مردان خدا امام خمینی، رهبری از جنس مردان خدا امام خمینی، رهبری از جنس مردان خدا امام خمینی، رهبری از جنس مردان خدا

 

انگيزه امام از مبارزات خود، احیای ارزشهای اسلامی و كسب عزت  براي تمام پيروان اسلام در سراسر جهان بود. او مرد خدا ، رهبری هوشمند و با شخصیت منحصر بفرد بود و به همین دلیل عشق به خمینی در دلهای میلیونها انسان جای گرفته بود.

وقتی كه خبر رحلت امــام منتشر شـد ، بغضها تـركيـدو سرتاسر ايران و همـه كانـونهايـى كـه در جـهان بـا نام و پيام امام خمينـى آشـنابـودنـد يــكپارچه گـريستند و بـر سر و سينه زدنـد. ملت ایران رهبر آزاده ای را از دست داده بـودند اعتماد به نفس ملی و روحیه استقلال خواهی را تقویت کرده بود ، مسلمـيـن را عــزت بـخـشـيـده بـــود ، جمهـورى اسلامـى را بـر پـا كـرده بـود و مهمتر از همه با شجاعت رو در روى همـه قـدرتهاى شيـطانـى دنـيا ايستاده بـود.

امروز ایران اسلامی به بركت انديشه هاي امام راحل و تدابير مقام معظم رهبري به کشوری مستقل ، باعزت و قدرتمند تبدیل شده است . شروع این حرکت متعالی مدیون جانفشانی شهدای قیام 15 خرداد 42 است که با رهبری امام خمینی (ره) جهادی عظیم و تمام نشدنی را کلید زدند. یاد و خاطرشان گرامی باد.

منبع: واحد تفاسیر و برنامه های سیاسی معاونت اطلاعات و اخبار مرکز اردبیل