جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

امام جمعه بیله‌سوار منصوب شد - خبر

 

 

امام جمعه بیله‌سوار منصوب شد

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان اردبیل گفت: حجت‌الاسلام جابر عزیزی به عنوان امام جمعه بیله‌سوار معرفی شد.

امام جمعه بیله‌سوار منصوب شد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام ناصر نصیری بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران شهرستان بیله‌سوار از معرفی امام جمعه بیله‌سوار خبر داد و اظهار داشت: حجت‌الاسلام جابر عزیزی به عنوان امام جمعه بیله‌سوار معرفی شد و مراسم معارفه امام جمعه جدید این شهرستان روز پنجشنبه این هفته 14 شهریور ماه ساعت 10 صبح در محل فرمانداری برگزار می‌شود.
 
وی ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری امام حسین(ع) و یارانش نیز بیان کرد: مرحوم حجت‌الاسلام جدایی امام جمعه فقید بیله‌سوار پس از تحمل یک دوره بیماری روز 11 اردیبهشت ماه دار فانی را وداع گفت.
 
رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان اردبیل گفت: مراسم معارفه امام جمعه بیله‌سوار با حضور امام جمعه اردبیل و مسئولان ارشد شهرستان برگزار می‌شود که تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه انجام یافته است.
 
نصیری تصریح کرد: ائمه جمعه استان راهبر و نشان دهنده راه و مسیر سعادت و خوشبختی هستند و باید از ظرفیت ائمه جمعه استان در تمامی حوزه‌ها استفاده شود.
 
وی بیان کرد: مهم‌ترین ائمه جمعه استان تبیین راه و روش زندگی اهل بیت و طهارت(ع) در زندگی مردم ایران اسلامی است که برای رسیدن به این مهم حضور در مساجد و نماز جماعات اولویت اساسی است.