جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

امام جمعه بیله‌سوار بر توسعه زیرساخت‌های گردشگری این شهرستان تاکید کرد - خبر

 

 

امام جمعه بیله‌سوار بر توسعه زیرساخت‌های گردشگری این شهرستان تاکید کرد

امام جمعه بیله‌سوار گفت: با وجود پتانسیل و ظرفیت‌های بالای گردشگری، این شهرستان نیازمند تامین و افزایش زیرساخت‌های گردشگری و جلب و جذب سرمایه‌گذاران برای فعالیت در راستای رونق گردشگری می‌باشد.

امام جمعه بیله‌سوار بر توسعه زیرساخت‌های گردشگری این شهرستان تاکید کرد
حجت‌الاسلام جابر عزیزی روز پنجشنبه در نشست با مدیرکل و معاونین میراث فرهنگی استان اردبیل در بیله‌سوار با اشاره به سفر بیش از یک میلیون گردشگر آذری به ایران از طر یق این شهرستان اظهارداشت: بیش از دو سوم اتباع جمهوری آذربایجان که از مرز بیله‌سوار وارد استان می‌شوند هدف سفرشان گردشگری است که خود منبع بزرگ اقتصادی به شمار می‌رود.
 
امام جمعه بیله‌سوار بیان‌کرد: امید داریم توسعه گردشگری و تامین زیرساخت‌ها در بیله‌سوار در کنار اقدامات ارزنده‌ای که اداره کل میراث فرهنگی در استان انجام می‌دهد در اولویت برنامه‌های این اداره کل در سال ٩٩ باشد.
 
عزیزی گفت: نظارت بیشتر بر مراکز اقامتی و پذیرایی برای ارتقای هر چه بیشتر سطح خدمات ارائه شده باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد تا رضایت گردشگران ورودی از پایانه بین‌المللی بیله‌سوار جلب شود.
 
او شهرستان بیله‌سوار را با وجود پایانه بین‌المللی به عنوان پیشانی و ویترین کشور برای اتباع خارجی دانست و افزود: با توجه به اهمیت منطقه در راستای رونق گردشگری خارجی در استان باید زیرساخت‌های گردشگری در منطقه توسعه یابد.
 
امام جمعه بیله‌سوار بیان‌کرد: این شهرستان به عنوان قطب کشاورزی کشور شناخته می‌شود که در کنار این صنعت باید گردشگری نیز بویژه گردشگری سلامت در منطقه توسعه یافته و به یکی از قطب‌های توسعه منطقه تبدیل شود.