سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

آمادگی 223 مرکز اقامتی برای اسکان مسافران تابستانی در اردبیل - خبر

 

 

آمادگی 223 مرکز اقامتی برای اسکان مسافران تابستانی در اردبیل

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل گفت: هم‌اکنون ۲۲۳ مرکز اقامتی در اردبیل آماده اسکان و پذیرایی مسافران تابستانی است.

آمادگی 223 مرکز اقامتی برای اسکان مسافران تابستانی در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، قادر تقی‌زاده اظهار داشت: هم‌اکنون 223 مرکز اقامتی در اردبیل آماده اسکان و پذیرایی مسافران تابستانی است و تمامی تمهیدات و هماهنگی‌های لازم در این زمینه اندیشیده شده است.

وی افزود: در حال حاضر خدمات رفاهی، تفریحی، گردشگری و اقامتی اردبیل به طور ویژه ساماندهی شده و  استان اردبیل به طور کامل آماده میزبانی از مسافران عید سعید فطر و تابستان است که امیدواریم گردشگران داخلی و خارجی سفر خوب و خوشی را داشته باشند.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل گفت:  22 دستگاه اجرایی در ستاد اجرایی خدمات سفرهای تابستانی عضو هستند و این ستاد فعالیت خود را در استان آغاز کرده است که امیدواریم بتوانیم با ارائه خدمات مطلوب به مسافران و گردشگران شاهد جلب رضایت آنان باشیم.

تقی‌زاده بیان کرد: برگزاری دوره‌های آموزشی لازم برای متولیان گردشگری موضوعی است که هم‌اکنون در دستور کار قرار داده شده و امیدواریم بتوانیم با انجام این اقدامات به تمامی اهداف خود در راستای تبلیغات مناسب برای معرفی جاذبه‌های گردشگری استان به همگان دست یابیم.

وی تصریح کرد: اردبیل یکی از مقاصد گردشگری تابستانی کشور محسوب می‌شود که باید از ظرفیت‌های همه‌جانبه دستگاه‌های اجرایی استان برای تحقق این موضوع استفاده شود تا بتوانیم استان اردبیل را به جایگاه واقعی خود در حوزه گردشگری و طبیعی برسانیم.