سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

آمادگی کامل اکیپ‌های راهداری جهت انجام عملیات زمستانی در اردبیل - خبر

 

 

آمادگی کامل اکیپ‌های راهداری جهت انجام عملیات زمستانی در اردبیل

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از آمادگی کامل اکیپ‌های راهداری جهت انجام عملیات زمستانی در استان اردبیل خبر داد.

آمادگی کامل اکیپ‌های راهداری جهت انجام عملیات زمستانی در اردبیل
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، کلیم الله وثوقی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از آمادگی کامل اکیپ‌های راهداری جهت انجام عملیات زمستانی خبر داد و گفت: با حضور فعال اکیپ‌های راهداری و مدیریت صحنه توسط نیرو‌های سخت کوش پلیس راه شاهد افزایش ایمنی جاده‌ها خواهیم بود.
 
او از افتتاح ساختمان جدید پاسگاه پلیس راه گرمی بیله سوار تا پایان امسال خبر داد و افزود: ساختمان جدید پاسگاه پلیس راه گرمی بیله سوار در زمینی به مساحت ۳ هزار مترمربع با زیربنای ۶۰۰ مترمربع احداث شده است.
 
عضو شورای اداری استان اردبیل ارتقای محور‌های مواصلاتی را از اولویت‌های اصلی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دانست و تصریح کرد: برای تکمیل و بهره برداری این پاسگاه ۴ میلیارد تومان اعتبار ملی هزینه شده است.
 
وثوقی تصریح کرد: ساختمان جدید پاسگاه پلیس راه گرمی بیله سوار بصورت پیش ساخته با معماری ایرانی و انتظامی احداث خود را سپری شده است.
 
او بر تعامل و همکاری همه جانبه بین راهداری و پلیس راه باهدف خدمت رسانی هرچه شایسته‌تر به مردم عزیز تاکید کرد و افزود: با افتتاح ساختمان جدید پاسگاه پلیس راه گرمی - بیله سوار شاهد ارتقای ایمنی در این محور باشیم.
 
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل توزیع ۹ هزارو ۶۰۰ عدد کلاه ایمنی رایگان دربین موتورسواران و هزارعدد کپسول آتش نشانی دربین رانندگان وانت بار استان را یادآور شد و گفت: ۲۴۳ همایش آموزشی ارتقای ایمنی کاربران آسیب پذیر جاده‌ای با هدف بیان ضرورت‌های تردد در جاده ها، رفتار‌های صحیح ترافیکی، قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی برگزار شده است.
 
رئیس پلیس راه استان اردبیل نیز با قدردانی از تلاش‌های شبانه روزی راهداران در محور‌های مواصلاتی و ارتقای ایمنی جاده‌ها بر رفع مسائل و مشکلات پاسگاه‌های پلیس راه تاکید کرد.