جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

آمادگی صداوسیمای اردبیل برای معرفی ظرفیت های گردشگری استان - خبر

 

 

آمادگی صداوسیمای اردبیل برای معرفی ظرفیت های گردشگری استان

مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل گفت: صدا و سیمای اردبیل آمادگی معرفی ظرفیت های گردشگری استان اردبیل را در رسانه ملی دارد.

آمادگی صداوسیمای اردبیل برای معرفی ظرفیت های گردشگری استان
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، علی ملااحمدی افزود: مجموعه پل معلق مشگین‌شهر یکی از جاذبه‌های بکر و زیبای استان اردبیل است که توانسته گام بزرگی در جذب گردشگران داخلی و خارجی داشته باشد و صدا و سیمای اردبیل آماده معرفی این ظرفیت بکر است.
 
وی با اشاره به اینکه تلاش سرمایه‌گذاران مجموعه گردشگری پل معلق مشگین‌شهر قابل تقدیر است، افزود: از اینکه با راه‌اندازی این مجموعه شاهد تحول عظیمی در حوزه اقتصاد و گردشگری منطقه هستیم خرسندیم.
 
مدیرکل صدا و سیمای اردبیل از آمادگی صدا و سیما برای تولید و پخش برنامه‌های مشارکتی با مجموعه گردشگری پل معلق مشگین‌شهر خبر داد و گفت: در این زمینه تمهیدات لازم انجام شده است تا مجموعه گردشگری پل معلق مشگین‌شهر از طریق صدا و سیمای مرکز اردبیل به همگان معرفی شود.
 
ملااحمدی تصریح کرد: شهرستان مشگین‌شهر جاذبه‌های گردشگری بکری دارد که یکی از این جاذبه‌ها پل معلق مشگین‌شهر بوده که توانسته است گام بزرگی در جذب گردشگران و توسعه اقتصادی منطقه بردارد.
 
وی اظهار کرد: امروزه اطلاع‌رسانی و تبلیغ از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و باید مجموعه‌های گردشگری برای معرفی مجموعه گردشگری خود از ظرفیت صدا و سیما استفاده کرده و همکاری لازم را در این زمینه با صدا و سیما داشته باشند.