جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

آمادگی شهرستان اردبیل برای استقبال از مسافران نوروزی - خبر

 

 

آمادگی شهرستان اردبیل برای استقبال از مسافران نوروزی

فرماندار اردبیل گفت: با استفاده از ظرفیت‌های شهرستان اردبیل آمادگی کامل برای استقبال از مسافران نوروزی را داریم و میزبان خوبی برای مسافران و میهمانان نوروزی خواهیم بود.

آمادگی شهرستان اردبیل برای استقبال از مسافران نوروزی
جواد زنجانی در جلسه ستاد استقبال از مسافران نوروزی که در سالن جلسات فرمانداری اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: با استفاده از ظرفیت‌های شهرستان اردبیل آمادگی کامل برای استقبال از مسافران نوروزی را داریم و میزبان خوبی برای مسافران و میهمانان نوروزی خواهیم بود.
 
وی با تاکید بر اینکه تمام تلاش خود در جهت خدمات‌رسانی بهتر در ستاد سفرهای نوروزی انجام خواهیم افزود: نوروز امسال شرایط آب و هوایی تا 19 فروردین 97 مناسب است و هیچ گونه بارش برف نخواهیم داشت.
 
فرماندار شهرستان اردبیل تصریح کرد: سالن‌های ورزشی در شهرستان اردبیل آمادگی این را دارند که نه‌تنها برای اسکان مسافران بلکه برای پر کردن اوقات فراغت میهمانان برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام دهند و در این زمینه سه سالن ورزشی حجاب، شهیدبرزگر و 17 شهریور در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.
 
زنجانی بیان کرد: اولین مسافران نوروزی از سمت جاده سرچم وارد اردبیل خواهند شد که در شهر هیر مورد اسقبال و تجلیل توسط مسؤولین آن شهر قرار خواهند گرفت.
 
وی اضافه کرد: با هماهنگی شهرداری پارک‌های اردبیل تجهیز شده است و آماده چادر زدن و استراحت موقت خواهد بود و به صورت 24 ساعت امنیت محل‌ها توسط نیروی انتظامی نیز برقرار خواهد بود.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، فرماندار شهرستان اردبیل تشریح کرد: باید کاری صورت بگیرد که مسافران و مهمان نوروزی با خاطر خوش از استان اردبیل خارج بشوند و سال آینده هم مجدد به این استان سفر کنند.