حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲ اسفند ۱۳۹۷

آمادگی اردبیل برای استقبال از مسافران تابستانی و تعطیلات عید فطر - خبر

 

 

آمادگی اردبیل برای استقبال از مسافران تابستانی و تعطیلات عید فطر

فرماندار اردبیل گفت: تمهیدات لازم برای استقبال از مسافران تابستانی و تعطیلات عید فطر با تامین امکانات لازم در مراکز گردشگری اردبیل انجام شده است.

آمادگی اردبیل برای استقبال از مسافران تابستانی و تعطیلات عید فطر

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، جواد زنجانی، فرماندار اردبیل افزود: شهرستان اردبیل ظرفیت‌ها و جاذبه‌های بیشتری در حو‌زه‌های طبیعی، گردشگری و تاریخی دارد و فرهنگ مهمان نوازی ،آب و هوای بهشتی و آثار تاریخی و گردشگری اردبیل در کشور زبانزد عام و خاص است.

وی بیان کرد: ستاد استقبال از مسافران تابستانی اردبیل هماهنگی لازم را با دستگاه های خدمات رسان برای تامین امکانات انجام داده تا ضمن برطرف شدن ضعف ها و کاستی های موجود رضایت گردشگران جلب شود .

فرماندار اردبیل افزود: در تعطیلات عید فطر دستگاه های خدمات رسان تعطیل نیستند و در هر دستگاه یک نفر بصورت کشیک مستقر خواهد بود.

زنجانی در باره کنترل قیمت ها در بازار گفت: تعزیرات جکومتی با اعزام بازرسان قیمت ها را در بازار کنترل و در صورت مشاهده گرانفروشی برخورد قانونی صورت می گیرد.

وی فعالیت نانوایی ها در تعطیلات عید فطر را یادآور شد و افزود: درتعطیلات عید فطر نانوایی های مورد نیاز در نقاط مختلف شهر فعال خواهد بود.