جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

آماده‌سازی ۱۶۰ جایگاه جهت تبلیغات نامزدهای ریاست جمهوری در اردبیل - خبر

 

 

آماده‌سازی ۱۶۰ جایگاه جهت تبلیغات نامزدهای ریاست جمهوری در اردبیل

معاون خدمات شهری شهرداری اردبیل از آماده‌سازی ۱۶۰ جایگاه جهت تبلیغات نامزدهای ریاست جمهوری در سطح شهر اردبیل خبر داد.

آماده‌سازی ۱۶۰ جایگاه جهت تبلیغات نامزدهای ریاست جمهوری در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، شهرام لازمی زارع افزود: در هر منطقه شهرداری ۴۰ جایگاه تعبیه شده و جایگاه‌ها در میدان‌ها و معابر عمومی و بخش‌هایی از شهر که دید عمومی مناسب دارد تعبیه شده است.

وی افزود: با تعبیه جایگاه‌ها انتظار می‌رود طرفداران نامزدها و فعالان ستادهای انتخاباتی از نصب پوستر در دیوارها خودداری کنند.

معاون خدمات شهری شهرداری اردبیل با تأکید به اینکه تعبیه جایگاه تبلیغ در واقع ایجاد فرصت برابر و عادلانه و مطلوب برای تبلیغات است، اضافه کرد: انتظار ما از فعالان ستادها تبلیغ در جایگاه‌های تعبیه شده است.

به گفته لازمی زارع دیوارنویسی، شعارنویسی و یا نصب پوستر در معابر عمومی در ادامه نیازمند پاکسازی است و این موضوع هزینه قابل توجهی را برای شهرداری به دنبال دارد.

وی تأکید کرد: علاوه بر این به منظور پاکیزگی سطح شهر طرفداران می‌بایست از دیوارنویسی و یا نصب پوستر در دیوارها و معابر عمومی خودداری کنند.

وی افزود: شهرداری با آماده‌سازی جایگاه‌های تبلیغ به دنبال نشاط‌آفرینی در آستانه انتخابات است و رعایت قوانین تبلیغاتی از سوی طرفداران نامزدها می‌تواند به سالم سازی و شور و نشاط هر چه بیشتر فضای انتخاباتی منجر شود.