جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

آماده‌سازی پیست اسکی اندبیل خلخال/ امکان فعالیت شبانه‌روزی فراهم شده است - خبر

 

 

آماده‌سازی پیست اسکی اندبیل خلخال/ امکان فعالیت شبانه‌روزی فراهم شده است

رییس هیات اسکی استان اردبیل از آماده‌سازی مسیر پیست اسکی اندبیل خلخال خبر داد.

آماده‌سازی پیست اسکی اندبیل خلخال/ امکان فعالیت شبانه‌روزی فراهم شده است
فاطمه محمدپور ظهر امروز در بازدید از پروژه اندبیل خلخال اظهار کرد: پروژه بی‌نظیری در این منطقه حال اجرا است که اولین بخش آن، آماده‌سازی پیست اسکی می‌باشد که هم اکنون در مرحله بسترسازی است.
 
وی افزود: این پیست که در دل جنگل‌های خوش رنگ اندبیل واقع گردیده با تدابیر امنیتی در نظر گرفته شده، به‌صورت شبانه‌روزی نیز قابل بهره‌برداری خواهد بود.
 
رییس هیات اسکی استان اردبیل بیان کرد: در کنار پیست اسکی، پروژه‌هایی برای دوچرخه سواری کوهستان، آفرود، گلایدر، بالن، سنگ‌نوردی، کوه‌پیمایی، پارک خلاقیت کودک و پارک خانواده و... نیز اجرا خواهد شد.
 
وی تصریح کرد: بی شک راه‌اندازی هر یک از این پروژه‌ها به صورت مستقیم و غیرمستقیم در رونق اقتصادی منطقه که پذیرای مهمانان زیادی از گیلان و سایر استان‌ها خواهد بود موثر است.
 
محمدپور ادامه داد: مراحل حضور نماینده فدراسیون اسکی جهت تایید نقشه فنی پیست توسط هیات اسکی استان پیگیری می‌شود.
 
وی اضافه کرد: با توجه به دیدگاه مطلوب مجریان پروژه، طرح‌های پیشنهادی هیات اسکی برای ارتقاء هرچه بهتر طرح‌های در دست اجرا، طی جلسه‌ای توسط عروضی، دبیر هیات تشریح خواهد شد.
 
رییس هیات اسکی استان اردبیل با اشاره به جذب سرمایه‌گذاران گردشگری ورزشی، گفت: با همکاری رئیس اداره ورزش و جوانان منطقه، سعی در انتصاب و تقویت هیات اسکی خلخال به مطلوب‌ترین وضعیت ممکن را خواهیم داشت تا تعاملی مناسب صورت گرفته و بستر رونق اقتصادی برای منطقه بیش از پیش فراهم شود.