سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

الزامات پدافند غیرعامل را در ساخت تجهیزات جدید رعایت می‌کنیم - خبر

 

 

الزامات پدافند غیرعامل را در ساخت تجهیزات جدید رعایت می‌کنیم

الزامات پدافند غیرعامل را در ساخت تجهیزات جدید رعایت می‌کنیم

الزامات پدافند غیرعامل را در ساخت تجهیزات جدید رعایت می‌کنیم

داود نجفیان عصر امروز در مراسم گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل در اردبیل و تجلیل از فعالان این عرصه اظهار کرد: توجه به تهدیدات دشمن در صنعت تأمین آب و برنامه‎ریزی برای پیش‌بینی، پیشگیری و مقابله در برابر این تهدیدات از اولویت‎های شرکت آب منطقه‎ای اردبیل است.

وی تصریح کرد: در زمینه پدافند غیرعامل در شرکت آب منطقه‎ای اردبیل اقدامات مناسبی از جمله آغاز برخی طرح‌های مطالعاتی و ایجاد ساختار مدیریت دفتر پدافند غیرعامل انجام گرفته که به زودی منجر به نتایج ارزشمندی در حوزه آب استان و حفاظت و تأمین آن می‌شود.

دبیر کمیته پدافند غیر عامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل نیز با تأکید بر توجه بر الزامات پدافند غیر عامل در حوزه تأمین آب در استان اردبیل گفت: این شرکت با برگزاری کارگروه و کمیته‌های کاربردی و آموزشی، تهیه و نصب پلاکارد، استند، تابلو و بنر، برگزاری دوره‌های آموزشی و توجیهی مدیران و کارشناسان سعی کرده تا اهداف خود را عینیت ببخشد.

تورج مهدی‌زاده ملاباشی انعکاس فایل‌های آموزشی عمومی در سایت شرکت، طراحی پشت زمینه هماهنگ شبکه رایانه‌ای شرکت متناسب با روزشمار هفته، ارسال پیامک‌های گسترده از فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه پدافند غیرعامل، انعکاس گزارش و اقدامات انجام شده در هفته پدافند غیرعامل در روزنامه‌های کثیر‌الانتشار و تهیه و تکثیر بروشور آموزشی این هفته را گرامی داشت.

وی درباره تعریف پدافند غیرعامل با رویکرد جدید بیان کرد: پدافند غیرعامل مجموعه اقدامات غیرنظامی است که موجب حفظ وضع موجود و پیشگیری از تبدیل رویداد به بحران می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل،  مهدی‌زاده ملاباشی در مورد اهداف پدافند غیرعامل نیز اضافه کرد: هدف پدافند غیرعامل ایجاد امنیت و حفظ آمادگی، کاهش تلفات و خسارات در برابر تهدیدات است.