جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

اقتصاد مقاومتی در منطقه مغان به معنای واقعی تحقق می‌یابد - خبر

 

 

اقتصاد مقاومتی در منطقه مغان به معنای واقعی تحقق می‌یابد

معاون وزیر اقتصاد گفت: منطقه مغان ظرفیت‌های بسیاری دارد و در حال حاضر با سرمایه‌گذاری‌های بزرگی که منجر به احداث کارخلانه‌ها و مراکز تولیدی در منطقه مغان می‌شود اقتصاد مقاومتی در این منطقه به معنای واقعی تحقق می‌یابد.

اقتصاد مقاومتی در منطقه مغان به معنای واقعی تحقق می‌یابد
سید علی محمد موسوی ظهر امروز در بازدید از واحد سرمایه‌گذاری هلدینگ گلدشت مغان در شهرستان پارس‌آباد اظهار داشت: منطقه مغان ظرفیت‌های بسیار مناسب و مطلوبی دارد که شرایط را برای سرمایه‌گذاری در بسیاری از عرصه‌های تولیدی برای سرمایه‌گذاران فراهم کرده است.
 
وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی در منطقه مغان به معنای واقعی تحقق می‌یابد افزود: منطقه مغان ظرفیت‌های بسیاری دارد و در حال حاضر با سرمایه‌گذاری‌های بزرگی که منجر به احداث کارخانه‌ها و مراکز تولیدی در منطقه مغان می‌شود اقتصاد مقاومتی در این منطقه به معنای واقعی تحقق می‌یابد.
 
موسوی از حمایت‌های ویژه از سرمایه‌گذاران بخش صنایع تبدیلی و تکمیلی خبر داد و تصریح کرد: ایجاد صنایع تبدیلی و تکمیلی در بخش کشاورزی منطقه مغان می‌تواند نقش بسیار مهمی در شکوفایی اقتصاد کشاورزی این منطقه ایفا کند و تأثیر قابل توجهی در توسعه پایدار این حوزه و ایجاد اشتغال مولد و پایدار در مناطق روستایی منطقه مغان داشته باشد.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم، معاون وزیر اقتصاد و دارایی با اشاره به سرمایه‌گذاری شرکت هلدینگ گلدشت مغان در این منطقه بیان کرد: با توجه به ظرفیت‌های منطقه مغان و نیاز به صنایع تبدیلی و تکمیلی در این منطقه شرکت هلدینگ گلدشت مغان در شهرستان پارس‌آباد مغان با سرمایه‌گذاری 20 میلیارد تومانی می‌تواند نقش ویژه در جلوگیری از خام فروشی محصولات کشاورزی داشته باشد.