سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

اقامه نماز جمعه در برخی شهر‌های استان اردبیل - خبر

 

 

اقامه نماز جمعه در برخی شهر‌های استان اردبیل

نماز جمعه این هفته در ۷ شهر ستان اردبیل که در وضعیت زرد کرونایی هستند با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد.

اقامه نماز جمعه در برخی شهر‌های استان اردبیل

حجت الاسلام بیگی امام جمعه گیوی با تسلیت سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی و تأکید بر ادامه راه ایشان و پیروی بی قید و شرط از فرامین مقام معظم رهبری به عنوان یکی از شاخصه‌های این شهید بزرگوار گفت: امنیت سازان کشور اسطوره‌ها و قهرمانان ملی ما هستند.

حجت الاسلام مرادی امام جمعه عنبران با گرامیداشت فرارسیدن سالروز حماسه ۹ دی که به نام روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نامگذاری شده است گفت: ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی در این روز نشان دادند که حمایت از ولایت فقیه خط قرمز آنان است و همواره پشتیبان، ولی فقیه و نظام اسلامی هستند.

حجت الاسلام حسنی امام جمعه موقت نمین با گرامیداشت فرارسیدن ایام فاطمیه و شهادت حضرت زهرا (س) گفت:آن حضرت بزرگترین الگو برای بانوان در جهت حفظ عفت و حجاب و ترویج فرهنگ اسلامی است.
وی با اشاره به فرارسیدن ۹ دیماه حضور حماسی مردم در این روز را سرنوشت ساز دانست.

حجت الاسلام اصغری امام جمعه سرعین با اشاره به اینکه ایران اسلامی هیچوقت با آمریکا مصالحه نخواهد کرد افزود: ایران اسلامی به هیچ کشوری نیاز ندارد چرا که این کشور با عنایت خداوند و ولایت فقیه رهبری اداره می‌شود و مردم نیز در ۹ دیماه حمایت قاطع تاریخی را از خود نشان دادند.

حجت الاسلام صفری امام جمعه گرمی ضمن دعوت مردم به رعایت تقوای الهی با اشاره به مشکلات شهرستان در حوزه‌های مختلف از مسئولین خواست به جد در خصوص مشکلات شهرستان قدم بردارند.
وی با هشدار به مسئولین شهرستان گرمی گفت: اگر بر اساس مصلحت مردم و شهر عمل نشود در مقابل این افراد فرصت طلب خواهیم ایستاد.

حجت الاسلام امیدوار امام جمعه انگوت با اشاره به نزدیک شدن به سالروز شهادت سردار سلیمانی گفت: ایشان تربیت یافته مکتب امام حسین و ولایت بودند ایشان انسانی وارسته، متقی، خالص، ولایی، مردمی، انقلابی بود که مقام معظم رهبری شهادت ایشان را یک واقعه تاریخی خواند وما باید ادامه دهندگان مکتب سلیمانی باشیم.

حجت الاسلام اسدزاده امام جمعه اصلاندوز ضمن تسلیت فرارسیدن اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی به دیدار اخیر مقام معظم رهبری با ستاد اعضای برگزاری مراسم سالگرد شهادت سردار سلیمانی اشاره کرد و گفت: محبت سردار دل‌ها آنقدر در دل انسان‌ها افتاده بود که از زمان شهادت تاکنون همیشه و همواره نام آن سردار بزرگ در دل‌ها جای گرفته است.