جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

افزایش 17 درصدی کشفیات مواد مخدر در استان اردبیل - خبر

 

 

افزایش 17 درصدی کشفیات مواد مخدر در استان اردبیل

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل گفت: کشفیات مواد مخدر در استان اردبیل در سال گدشته 17 درصد افزایش یافته است.

افزایش 17 درصدی کشفیات مواد مخدر در استان اردبیل
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، بهنام بهشتی اظهار داشت: فروش داروها و قرص‌های گیاهی ترک اعتیاد در عطاری‌ها غیرقانونی بوده و با متخلفان در این حوزه در سطح استان برخورد قاطع و قانونی می‌شود که در همین راستا تعدادی از عطاری‌های متخلف در استان پلمب شدند.
 
وی پیشگیری از اعتیاد را از مهمترین برنامه‌ها در راستای مبارزه با مواد مخدر برشمرد و افزود: برای اطلاع‌رسانی در این زمینه و افزایش آگاهی مردم در زمینه پیشگیری از اعتیاد براساس تفاهم‌نامه همکاری امضا شده این شورا با صداوسیمای مرکز استان 32 برنامه تلویزیونی و 32 برنامه رادیویی تهیه و از شبکه استانی پخش شده است.
 
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل مواد مخدر را زنگ خطری جدی برای خانواده‌ها دانست و تصریح کرد: برای آگاهسازی خانواده‌ها و پیشگیری از اعتیاد سازمان‌های مردم‌نهاد از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار هستند که تلاش می‌کنیم با بهره‌گیری از ظرفیت این نهاد در راستای مصون‌سازی جوانان و خانواده‌های از آسیب‌های اعتیاد گام‌های عملی برداریم.
 
بهشتی از افزایش 17 درصدی کشفیات مواد مخدر در استان اردبیل در سال گدشته خبر داد و گفت: تلاش و جدیت بر این است تا با همکاری و مشارکت با دستگاه‌های مختلف این روند تداوم داشته و بتوانیم عرصه را هر چه بیشتر بر قاچاقچیان مواد مخدر در استان تنگ کنیم.