رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

افزایش ۶/۵ درصدی تعداد شعبات اخذ رای در اردبیل - خبر

 

 

افزایش ۶/۵ درصدی تعداد شعبات اخذ رای در اردبیل

رئیس ستاد انتخابات استان گفت: با هدف تسریع و تسهیل در برگزاری انتخابات، تعداد شعبات اخذ رای در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نسبت به دوره قبل انتخابات مجلس ۶/۵ درصد افزایش می‌یابد.

افزایش ۶/۵ درصدی تعداد شعبات اخذ رای در اردبیل
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،‌ بهروز ندائی که در پنجمین جلسه ستاد انتخابات استان سخن می‌گفت با بیان این مطلب افزود: زیرساخت‌های مورد نیاز از قبیل پوشش تلفن همراه و اتصال اینترنت از هم اکنون در حال پیگیری و تامین است و مشخصات رای دهنده گان بصورت الکترونیکی ثبت می‌شود.
او بر برگزاری هر چه بیشتر دوره‌های های آموزشی عوامل اجرائی و ضرورت تسلط کامل به روند اجرای انتخابات تاکید کرد و خواستار هماهنگی و انسجام هر چه بیشتر هیات‌های بازرسی، نظارت و ستاد انتخابات شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل با تاکید بر اطلاع رسانی مطلوب وشفاف از روند برگزاری تا اعلام نتایج یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، از همکاری رسانه‌های استان قدردانی و ابراز امیدواری کرد با مشارکت جدی رسانه‌ها، انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی با شور و شکوه بیشتر وحضور حداکثری مردم برگزار شود.
در این جلسه مسئول کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات استان نیز با بیان اینکه نیروی انسانی، تجهیزات و خودروی مورد نیاز ستاد انتخابات با تاکید بر ظرفیت دستگاه‌های دولتی و در صورت نیاز بخش خصوصی تامین می‌شود، گفت:بانک اطلاعات خودروئی دستگاه‌های دولتی در دست ایجاد است و بر اساس برنامه ریزی انجام شده با رعایت صرفه جوئی مشکلی در زمینه تامین تجهیزات و نیروی انسانی نخواهیم داشت.
بعثوب نژاد محمد افزود: برآورد اولیه تعداد خودرو ونیروی انسانی مورد نیاز انجام گرفته است و تامین نیروی انسانی تنها از طریق کمیته پشتیبانی صورت می‌گیرد.
در ادامه، مسئول کمیته‌های ستاد انتخابات استان گزارشی از اقدامات و برنامه ریزی‌های صورت گرفته بیان کردند.