سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

افزایش ۳۵۰ درصدی انعقاد قرارداد واگذاری زمین به سرمایه گذاران در اردبیل - خبر

 

 

افزایش ۳۵۰ درصدی انعقاد قرارداد واگذاری زمین به سرمایه گذاران در اردبیل

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از افزایش ۳۵۰ درصدی انعقاد قرارداد واگذاری زمین به سرمایه گذاران در استان اردبیل خبر داد.

افزایش ۳۵۰ درصدی انعقاد قرارداد واگذاری زمین به سرمایه گذاران در اردبیل

محمد اهلی، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: طی دو ماهه نخست امسال انعقاد قرارداد واگذاری زمین با متقاضیان سرمایه گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان اردبیل نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳/۵ برابر افزایش یافته است.

او افزود: تعداد ۳۹ قرارداد واگذاری زمین به مساحت بیش از ۱۸ هکتار با متقاضیان سرمایه گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان اردبیل منعقد شده که این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، از افزایش ۳۵۰ درصدی برخوردار بوده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل این اتفاق را برای اقتصاد و صنعت استان اردبیل بسیار مهم دانست که می‌تواند اشتغال پایدار را برای مردم استان فراهم آورد.

اهلی افزایش میل به سرمایه گذاری در شهرک‌های صنعتی را در راستای حمایت‌ها و مشوق‌های جدیدی دانست که در جهت ایجاد رونق اقتصادی، اشتغال پایدار و حمایت از تولید انجام شده است.

او با بیان اینکه رشد تولید و ایجاد اشتغال پایدار یکی از مولفه‌های ایجاد رونق اقتصادی است، عنوان کرد: هدف اصلی از ایجاد شهرک‌ها و نواحی صنعتی، ایجاد بستر مناسب برای سرمایه گذاری بوده که با ایجاد آن، زمینه برای حضور سرمایه گذاران در استان تسهیل شده است.