رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۶ تیر ۱۳۹۸

افزایش ۳۰ درصدی درآمد‌های اختصاصی استان اردبیل - خبر

 

 

افزایش ۳۰ درصدی درآمد‌های اختصاصی استان اردبیل

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل از افزایش ۳۰ درصدی درآمد‌های اختصاصی استان اردبیل خبر داد.

افزایش ۳۰ درصدی درآمد‌های اختصاصی استان اردبیل
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، احمد ناصری، مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل در جلسه مدیران و روسای مناطق و نواحی آموزش و پرورش استان با بیان اینکه درسال ۹۷ درآمد‌های اختصاصی استان رشد قابل توجهی داشته است، افزود: ۱۰۰ درصد درآمد‌های اختصاصی در سال ۹۷ محقق شده است و این مقدار رشد ۳۰ درصدی را نسبت به سال گذشته نشان می‌دهد.
 
وی با اشاره به فعالیت‌ها و توفیقات آموزش و پرورش استان در سال ۹۷ اظهار داشت: سالی که در آخرین روز‌های آن قرار داریم سالی پر از موفقیت‌های آموزشی و پرورشی برای استان بود که همه در سایه تلاش برنامه ریزی و همدلی و همراهی همکاران دراداره کل و مناطق و نواحی میسر شد.
 
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با اشاره به برگزاری مراسم‌های استانی در مناسبت‌های مختلف از جمله هفته بزرگداشت مقام شامخ معلم، مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) گفت: با برنامه ریزی‌های دقیق شاهد برگزاری مراسم‌های مناسبتی بی نظیر نسبت به سال‌های قبل بودیم.
 
ناصری در بیان دیگر اقدامات آموزش و پرورش استان در سال ۹۷ به برگزاری جشنواره‌های مختلف آموزشی، پرورشی و ورزشی در سطح دانش آموزان، پروژه مهر، ساماندهی و مدیریت منابع انسانی، تامین تجهیزات ورزشی و مورد نیاز مدارس استان، مسابقات فرهنگی و هنری، قرآن، نماز و عترت، فعالیت‌های حوزه سوادآموزی در کاهش بی سوادی استان، فعالیت‌های رفاهی و اسکان فرهنگان و راهیان نور نیز اشاره کرد.
 
به گفته وی روند تکمیل و ساخت پروژه‌های عمرانی و آموزشی در استان با همکاری اداره کل نوسازی مدارس در سال ۹۷ چشمگیر بوده است.
 
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل همچنین درادامه از فعالیت‌های استان در بحث کاهش آسیب‌های اجتماعی یاد کرد و خاطر نشان ساخت: اجرای طرح‌های مختلف در این خصوص منجر به تحکیم روابط مدرسه و اولیا شده است.