جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

افزایش ۲ برابری اعتبارات عمرانی در اردبیل/ پل قدس تا پایان امسال به بهره برداری می‌رسد - خبر

 

 

افزایش ۲ برابری اعتبارات عمرانی در اردبیل/ پل قدس تا پایان امسال به بهره برداری می‌رسد

شهردار اردبیل گفت:با تزریق اعتبارات دولتی امسال منابع عمران شهری تا ۲ برابر افزایش یافته تا شاهد اجرا و تکمیل پروژه‌های متعدد باشیم.

افزایش ۲ برابری اعتبارات عمرانی در اردبیل/ پل قدس تا پایان امسال به بهره برداری می‌رسد

حمید لطف‌اللهیان، شهردار اردبیل در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل که با حضور نمایندگان مجلس برگزار شد، گفت: اهتمام نمایندگان اردبیل در مجلس در حمایت و تقویت پروژه‌های عمران شهری مشهود است و در این مدت کوتاه هر سه نماینده با جدیت پیگیری‌های لازم را در این حوزه انجام دادند.

او با قدردانی از این حمایت‌ها و پیگیری‌های جدی افزود: با دسته‌بندی و ارزیابی طرح‌های اولویت‌دار شهرداری نیز تلاش می‌کند تا به این حسن نیت و همکاری منتخبین مجلس یازدهم پاسخی مثبت دهد که به یقین با جذب این اعتبارات از فصل کاری بهترین استفاده را خواهیم کرد تا طرح‌ها و پروژه‌ها به سرانجام برسد.

شهردار اردبیل خروجی این کار‌ها را افزایش رضایتمندی مردم در بهبود زندگی و رفاه شهروندان دانست و بیان کرد: در دو هفته اخیر نشست‌های متعددی را با مسئولان کشوری انجام دادیم تا چندین پروژه عمران شهری به ویژه پل قدس به سرانجام برسد.

لطف‌اللهیان به روند احداث پل قدس از سال ۹۵ اشاره کرد و گفت: در آن مقطع اعتبار عمرانی شهرداری اردبیل ۱۰۰ میلیارد تومان بود که نیمی از این منابع برای احداث پل قدس اختصاص یافته بود تا به سرعت این پروژه جمع‌بندی شود.