جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

افزایش ۲۰ درصدی تعرفه باشگاه‌های ورزشی در اردبیل - خبر

 

 

افزایش ۲۰ درصدی تعرفه باشگاه‌های ورزشی در اردبیل

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت:تعرفه باشگاه‌های ورزشی استان اردبیل بین ۱۵ تا ۲۰ درصد در سالجاری افزایش پیدا کرده است.

افزایش ۲۰ درصدی تعرفه باشگاه‌های ورزشی در اردبیل
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سجاد انوشیروانی، مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل در جلسه بررسی تعرفه سال ۹۹ و نرخ گذاری و نظارت استان اردبیل گفت: تعرفه‌های باشگاه‌های ورزشی خصوصی که از کمیسیون ماده ۵ مجوز دریافت کردند نسبت به سال قبل به میزان ۲۰ درصد افزایش و همچنین تعرفه اماکن ورزشی دولتی واماکن واگذار شده از ماده ۸۸ نیز ۱۵ درصد افزایش یافته است.
 
او بیان کرد: با توجه به عدم اعمال افزایش برای خدمات ورزشی در اوقات فراغت در سال گذشته، تعرفه‌های فعالیت ورزشی در ۳ ماهه اول نسبت به سال ۹۷ افزایش ۲۰ درصدی داشته است.
 
مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل با بیان اینکه این افزایش قیمت با توجه به افزایش نرخ تعرفه و خسارت‌هایی که باشگاه داران در زمان شیوع ویروس کرونا دیده‌اند در نظر گرفته شده است بیان کرد: از طرفی تلاش کردیم افزایش تعرفه‌ها خیلی زیاد هم نباشد تا ورزشکاران دچار مشکل نشوند و مردم را نیز از فضای ورزشی دور نکند.
 
انوشیروانی ضمن تاکید به بیمه ورزشکاران افزود: تمامی ورزشکاران باید جهت اخذ بیمه ورزشی اقدام کنند و از تمرین ورزشکاران فاقد کارت بیمه باید در باشگاه‌ها جدا ممانعت شود.
 
او با اشاره به اینکه تایم اماکن ورزشی و سالن‌های ورزشی جهت استفاده ورزشکاران کمتر از یک و نیم ساعت نباشد بیان کرد: باشگاه‌ها و اماکن ورزشی خصوصی و دولتی نسبت به اخذ پروانه فعالیت ورزشی از کمیسیون ماده ۵ استان اقدام کنند.