جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

افزایش ۱/۵ برابری تولید سیمان در اردبیل - خبر

 

 

افزایش ۱/۵ برابری تولید سیمان در اردبیل

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: کارخانه سیمان اردبیل با ۱/۵ برابر بیشتر از ظرفیت خود سیمان تولید می‌کند.

افزایش ۱/۵ برابری تولید سیمان در اردبیل

رامین صادقی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: با توجه به اینکه در کارخانه سیمان اردبیل تغییراتی در خط تولید و سیستم این کارخانه ایجاد شده کارخانه سیمان امروز ۱/۵ برابر بیشتر از ظرفیتی که در پروانه بهره برداری مندرج شده است تولید می‌کند.

او افزود: هیچ گونه کمبودی در کارخانه سیمان اردبیل مشاهده نمی‌شود و با بیش از ظرفیت کارخانه تولید انجام می‌شود و در عرضه هیچ مشکلی نداریم و تمام نمایندگی‌هایی که کارخانه سیمان ادربیل در سطح استان دارد نسبت به سال گذشته ۱/۵ برابر ظرفیت سهمیه بیشتری گرفته اند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل بیان کرد: متاسفانه کمبودی در بازار وجود دارد که بیشتر بحث روانی و احیانا ذخیره‌های غیرمجاز که در مکان‌های شخصی و انبار‌ها و در عاملین فروش وجود دارد که باعث کمبود سیمان در استان اردبیل شده است.

صادقی از آمادگی بازرسان استان در محل عرضه سیمان خبر داد و افزود: هر گونه کمبودی که در بازار هست جبران خواهد شد و هر نوع ذخیره و انبار کردن غیر مجاز در بازار احتکار محسوب می‌شود.

او تصریح کرد: با احتکار کنندگان سیمان در اردبیل برخورد جدی و قانونی خواهد شد.