جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

افزایش ۱۶ درصدی مراجعه ناوگان سنگین به مراکز معاینه فنی در اردبیل - خبر

 

 

افزایش ۱۶ درصدی مراجعه ناوگان سنگین به مراکز معاینه فنی در اردبیل

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از افزایش ۱۶ درصدی مراجعه ناوگان سنگین به مراکز معاینه فنی در استان اردبیل خبر داد.

افزایش ۱۶ درصدی مراجعه ناوگان سنگین به مراکز معاینه فنی در اردبیل

رضا شیرین زاده، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل  با بیان اینکه ۳۰ هزار و ۲۷۷ دستگاه ناوگان سنگین به مراکز معاینه فنی استان مراجعه کرده اند گفت: این میزان مراجعه در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۶ درصد افزایش یافته است.

او افزایش ۶۸۹ درصدی تعداد مردودی خودرو‌های مراجعه شده را عنوان کرد و افزود: ۲ و ۷۳۱ دستگاه خودرو پس از اصلاح عیب و نواقص موفق به اخذ برگ معاینه فنی شده اند که این مهم نیز افزایش ۸۳۲ درصدی را نشان می‌دهد.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: از ۳۰ هزار و ۲۷۷ دستگاه ناوگان سنگین مراجعه شده به مراکز معاینه فنی استان ۲۴ هزارو ۱۰۵ دستگاه در مرتبه اول توانسته اند برگ معاینه فنی دریافت کنند.

شیرین زاده با قدردانی از تلاش‌های شبانه روزی رانندگان سخت کوش از آنان خواست با مراجعه به موقع به مراکز معاینه فنی از سلامت خودروی خود مطلع شوند و می‌توانند کمک موثری به شهر و استان در راستای کاهش و جلوگیری از آلودگی هـوا داشته باشند.