جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

افزایش ۱۶ درصدی تخلف سبقت غیرمجاز در استان اردبیل - خبر

 

 

افزایش ۱۶ درصدی تخلف سبقت غیرمجاز در استان اردبیل

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از افزایش ۱۶/۲ درصدی تخلف سبقت غیرمجاز در استان اردبیل در شش ماه اول سالجاری خبر داد.

افزایش ۱۶ درصدی تخلف سبقت غیرمجاز در استان اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان علی صبحی، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل در بازدید از محور اردبیل آستارا با بیان اینکه یک میلیون و ۱۳ هزار تخلف سبقت غیرمجاز در شش ماه اول سالجاری در استان به ثبت رسیده گفت: بیشترین تخلف سبقت غیرمجاز به ترتیب در محور آستارا - اردبیل با ۹۷ هزار و اردبیل – مشکین شهر با ۶۲ هزار تخلف ثبت شده است.

او هوشمندسازی جاده‌های استان اردبیل را از اقدامات مهم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل عنوان کرد و گفت:درحال حاضر ۱۳۳ سامانه تردد شمار، نظارت تصویری، توزین حین حرکت و ثبت تخلفات هوشمند عبور مرور سرعت در محور‌های مواصلاتی استان فعال است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل درجهت افزایش ایمنی محور‌ها نصب ۸ هزارو ۱۰۰ عدد بازتاب چشم گربه‌ای و تعمیر هزارو ۸۵۰ عدد گاردریل آسیب دیده را یادآور شد و تصریح کرد:اصلاح ۷ هزارو ۲۰۰ مترطول شیب شیروانی، شستشوی ۹ هزارو ۲۳۰ عدد تابلو و علائم هم چنین نصب ۵۳۵ عدد استوانه ایمنی در دماغه‌های پرخورد از دیگر اقدامات راهداران پرتلاش دیار سبلان در شش ماه گذشته می‌باشد.

صبحی با اشاره به اقدامات مسمتر راهداران در نگهداری راه‌ها افزود:در مدت یادشده تعمیر، لایروبی و دراواسیون ۲۱۳ دستگاه پل بزرگ و کوچک توسط راهداران سخت کوش و کارشناسان امور نگهداری ابنیه فنی راه‌ها انجام شده است.