سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

افزایش ۱۰ درصدی کشفیات مواد مخدر در اردبیل - خبر

 

 

افزایش ۱۰ درصدی کشفیات مواد مخدر در اردبیل

فرمانده انتظامی استان اردبیل از افزایش ۱۰ درصدی کشفیات مواد مخدر در سطح استان اردبیل خبر داد.

افزایش ۱۰ درصدی کشفیات مواد مخدر در اردبیل

سردار هوشنگ حسینی، فرمانده انتظامی استان اردبیل ظهر امروز در جلسه تجلیل از خبرنگاران به میزان کشفیات مواد مخدر توسط نیروی انتظامی استان اردبیل اشاره کرد و گفت: تاکنون یک تن مواد مخدر در استان کشف شده که این کشفیات نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۱۰درصد افزایش داشته است.

او به کشف کالا‌های احتکار شده و قاچاق در استان اردبیل اشاره کرد و اظهار داشت: در ۴ماهه گذشته امسال، تعداد ۳۰فقره احتکار کالا به ارزش ۵۸میلیارد کشف شده و ۵۷۰ فقره پرونده نیز در خصوص قاچاق کالا در استان تشکیل شده که در این ارتباط ۵۸۲ نفر دستگیر شده‌اند.

فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل به کاهش ۴۹درصدی تصادفات در استان نسبت به مدت مشابه سال قبل اشاره کرد و بیان داشت: در ۴ماهه نخست سال‌جاری ۷هزار و ۹۰۷ فقره تصادف در استان اتفاق افتاده است.

سردار حسینی با اشاره به تماس مردم با سامانه ۱۱۰ پلیس در استان اذعان داشت: امسال به صورت متوسط روزانه ۲هزار و ۲۱۵ تماس با سامانه ۱۱۰ پلیس انتظامی استان انجام می‌شود که از این بین ۸۲۸ مورد از تماس‌ها عملیاتی بوده و به صورت متوسط روزانه دو هزار و ۵۰۰ مامور انتظامی استان در حال انجام عملیات هستند.