رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۸

افزایش مشارکت خیران اردبیلی در طرح رضوان - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

افزایش مشارکت خیران اردبیلی در طرح رضوان

افزایش مشارکت خیران اردبیلی در طرح رضوان


مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان اردبیل گفت: امسال مشارکت خیران اردبیلی نسبت به مدت مشابه خود در سال گذشته ۴۸ درصد افزایش داشته است.

افزایش مشارکت خیران اردبیلی در طرح رضوان

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، فرهاد آزاد پور در جلسه بررسی تامین مسکن برای مددجویان نیازمند استان اردبیل اظهار داشت: امسال برای 180 خانواده تحت حمایت مسکن مناسب احداث و خریداری شده است چرا که ایجاد سرپناه و ساخت مسکن برای مددجویان یکی از مهمترین دغدغه‌های امدادگران کمیته امداد است تا یکایک خانواده‌های فاقد مسکن، از سرپناهی مستحکم و مقاوم بهره‌مند شوند.

وی افزودبیش از 17 میلیارد و 726 میلیون ریال برای احداث و خرید مسکن مددجویی برای خانواده‌های تحت حمایت هزینه پرداخت شده است به طوری که یکی از نیازهای اساسی خانواده‌های تحت حمایت، داشتن یک سرپناه مناسب است که کمیته‌ امداد با تلاش‌ها و فعالیت‌های گسترده‌ای که در این زمینه انجام می‌دهد، درصدد است مشکل مسکن مددجویان را رفع کند.

مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه 92 منزل مسکونی در روستاها و مناطق محروم استان اردبیل احداث شده و در اختیار خانوارهای نیازمند قرار گرفته است، تصریح کرد: بیش از 6 میلیارد و 36 میلیون ریال در راستای ساخت منازل مددجویان ساکن در روستاها و مناطق کمتر توسعه یافته هزینه شده است.

آزادپور گفت: رسیدگی به مناطق محروم در اولویت برنامه‌های این نهاد قرار دارد که پس از بررسی وضعیت مددجویان ساکن در مناطق روستایی، خدمات عمرانی به منظور بهبودی شرایط زندگی آنان ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه 88 واحد مسکونی نیز برای خانواده‌های تحت حمایت در شهرستان‌ها احداث و خریداری شده است، اظهار کرد: بیش از 11 میلیارد و 690 میلیون ریال نیز برای ساخت و خرید مسکن مددجویی برای خانواده‌های تحت حمایت ساکن در شهرها پرداخت شده است.