جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

افزایش قیمت مراکز اقامتی و آبدرمانی اردبیل ممنوع شد - خبر

 

 

افزایش قیمت مراکز اقامتی و آبدرمانی اردبیل ممنوع شد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: ۲۲۰ مرکز اقامتی استان پذیرای مسافران نوروزی در اردبیل هستند.

افزایش قیمت مراکز اقامتی و آبدرمانی اردبیل ممنوع شد
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، نادر فلاحی در مانور آغاز فعالیت ستاد خدمات سفر در اردبیل اظهار داشت: 22 مرکز اقامتی با این میزان تخت اقامتی پذیرای خیل عظیم مسافران نوروزی استان خواهد بود که در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته است.
 
وی افزود: هرگونه افزایش قیمت در مراکز اقامتی و آبدرمانی استان در تعطیلات عید نوروز ممنوع است و خدمات با نرخ های ثابت سال 1397 ارائه می‌شود که در زمینه اجرای برنامه‌های متنوع در استان اردبیل در ایام نوروز برنامه‌ریزی‌های مدونی برای استقبال از گردشگران تدارک دیده شده است.
 
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: آئین نوروزگاه در شهرهای استان از 28 اسفند ماه امسال تا 13 فروردین اجرا می‌شود که در این زمینه برنامه‌ریزی برای اجرای برنامه تحویل سال مشابه با این برنامه در دروازه مرزی گمرک بیله‌سوار نیز اندیشیده شده است و در تلاش برای اجرای برنامه‌های بهاری هستیم.
 
فلاحی تصریح کرد: جلب گردشگران و ماندگاری مسافران برای ما تا پایان تعطیلات نوروزی اولویت اساسی است و در راستای جذب گردشگران و ماندگاری آنان باید برنامه‌ریزی‌های مدونی مبنای کار قرار گیرد.