جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۹

افزایش قابل‌توجهی در قیمت کالاهای اساسی مردم اردبیل گزارش نشده است - خبر

 

 

افزایش قابل‌توجهی در قیمت کالاهای اساسی مردم اردبیل گزارش نشده است

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: افزایش محسوسی در قیمت اقلام به‌خصوص کالاهای اساسی مردم مشاهده و گزارش نشده است.

افزایش قابل‌توجهی در قیمت کالاهای اساسی مردم اردبیل گزارش نشده است
رامین صادقی در جلسه بررسی و تنظیم بازار اردبیل اظهار داشت: بعد از گران شدن بنزین، افزایش قیمت در کالاهای اساسی رخ نداده و امنیت و آرامش خوبی در بازار زنجان حاکم است و نظارت و بازرسی از بازار به‌جد در استان اردبیل دنبال می‌شود.
 
وی بیان کرد: به‌منظور پیگیری برنامه‌های اجرایی و اتخاذ تصمیمات برای تنظیم بازار استان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و سایر اعضا، جلسه تنظیم بازار در محل استانداری تشکیل شد.
 
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل افزود: واحد بازرسی اتاق اصناف به‌صورت محسوس و غیرمحسوس بازار را رصد می‌کند و در صورت گران‌فروشی و یا کم‌فروشی با متخلفین برخورد می‌کند و در این میان پرونده متخلفین به تعزیرات ارجاع داده می‌شود و با توجه به وظایفی که بر اساس قانون دارند با جدیت هرچه تمامتر با اخلالگران، محتکران و گران‌فروشان به‌خصوص در شرایط کنونی برخورد می‌کنند.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم، صادقی با ابراز اینکه تا ثبات و آرامش قطعی بازار این نشست‌ها ادامه دارد، تصریح کرد: برپایی نشست منظم ستاد تنظیم بازار با توجه به شرایط بازار و چگونگی عرضه کالا با هدف جلوگیری از افزایش قیمت‌ها از سوی بازرسین سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و بازرسین اتاق اصناف رصد می‌شود تا افراد به‌صورت خودسرانه قیمت کالا و خدمات را افزایش ندهند.