جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۹

افزایش دو برابری آزادسازی زندانیان غیرعمد در خلخال - خبر

 

 

افزایش دو برابری آزادسازی زندانیان غیرعمد در خلخال

رئیس دادگستری خلخال گفت: در دو سال گذشته با همت خیران، افزایش دو برابری آزادسازی زندانیان غیرعمد مالی را شاهد بودیم.

افزایش دو برابری آزادسازی زندانیان غیرعمد در خلخال
علی ‌رمضان‌پور عصر سه‌شنبه در جلسه هماهنگی برگزاری جشن گلریزان شهرستان خلخال از افزایش دو برابری همت خیرین خلخالی و مردم نوعدوست شهرستان خلخال در آزاد‌سازی زندانیان غیرعمد مالی خبر داد.
 
وی افزود: مشارکت خیرین نیکوکار در جشن گلریزان قابل توجه بوده و در کنار این کمک‌ها ستاد دیه استان و همچنین مرکز کشور نیز درکنار مبالغ جمع آوری شده در شهرستان خلخال کمک‌ها‌ی شایسته‌‌ای را به شهرستان خلخال معطوف داشته است.
 
رئیس دادگستری شهرستان خلخال تصریح کرد: در سال گذشته، 36 میلیون تومان از محل کمک‌های نقدی و تعهدی خیرین جمع‌آوری شده و در این راستا استان اردبیل بیش از 612 میلیون تومان کمک بلاعوض و تهران نیز 142 میلیون تومان به سقف کمک‌های جمع آوری شده کمک کردند و با این اوصاف انتظار می‌رود در سال جاری شاهد گلریزانی شایسته با حضور خیرین نوع‌دوست خلخالی باشیم.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، رمضان‌پور گفت: جشن گلریزان شهرستان خلخال در تاریخ 9 خرداد در مجتمع فرهنگی ارشاد خلخال برگزار خواهد شد و با کمک‌های خیرین این شهرستان شاهد آزاد سازی ده‌ها نفر از زندانیانی که به نوعی گرفتار مشکلات مالی و مهریه و ضمانت‌های بانکی هستند، خواهیم بود.